Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan érhetem el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el, hogy a párom tiszteljen?

Figyelt kérdés

Eleinte más volt velem, de már több mint egy éve másképpen áll, hozzám, már nem tisztel, már nem vagyok neki fontos.

Hogy érhetném el, hogy vissza szerezzem a tiszteletet és a normális bánásmódot?

Kinek mi ebben a tapasztalata?

Kinek milyen módszere volt ebben?

29éves lány vagyok, ő pedig 34éves férfi együtt élünk.



2020. júl. 22. 08:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
ezt nem elérni kell mert alap. Szerintem keress helyette egy normális férfit...
2020. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól mèg meg lehet próbálni más irányba terelni a kapcsolatot, nem mindenre feltètlen mód csak a szakítás. Gyökeresen nem lehet megváltoztatni az embert, de valamennyire tud változni, alakulni, ha a kapcsolat úgy kívánja.

Ezek még arra jó módszerek, hogy "kiugrassza a nyulat a bokorból". Így gyorsan kiderülhet, hogy csak túl gyorsan belekènyelmesedett a kapcsolatba, de kèpes tenni azèrt, hogy jobb legyen, (nekem ezzel a típussal volt tapasztalatom) vagy pedig előjön belőle mèg jobban a manipulatív szemètláda stílus. Ezèrt is írtam, ha durvul a helyzet, akkor szakítás.

2020. júl. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked fontos a nagylelkűség és a figyelmesség egy partnerben, akkor még most hagyd el. Egy zsugori, sótlan ember nem fog megváltozni. Ez olyan, mintha egy hegyre sprintelnél felfelé folyamatosan. Borzasztóan fárasztó és úgy érzed sosem lesz vége. Pont ilyen megváltoztatni egy a párodhoz hasonló embert. Ennyi erővel új partnert is kereshetnél.
2020. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
#5: Ez már kuka. Szobapenész a pasi, te meg háztartási eszköz vagy neki. Keressél olyan párt, aki tud értékelni.
2020. júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
45%
Pattintsd állcsúcson
2020. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
70%
Furcsán használod a tisztelet szot!!! Inkább gondold át, hogy mi nem müködik közöttetek és annak mi lehet az oka? Utána meg döntsd el, hogy kell-e neked ilyen ksapcsolat?
2020. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolatban éppen amit sérelmez a tisztelet nagyon fontos. A tisztelet alapköve az őszinteség. A párok nyílt és őszinte kommunikációja egymás felé. A nehéz, konfliktusos, problémás helyzetekben nehéz jól kommunikálni. A tisztelet ennek is az alapja. Biztatom, hogy nyisson a párja felé és beszélgessenek egymással őszintén. A Callforhelp telefonos lelkivonalat hívja bátran. Segítünk. 06-17004788
2020. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!