Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan érhetném el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el hogy férjem ismét tiszteljen, felfigyeljen rám törődjön velem mint kapcsolatunk elején?

Figyelt kérdés

3 éve élünk együtt , de nagyon hullámos a lejtő amin haladunk.

Már nem tudja az indulatait kontrollálni a dühét csillapítani is zúdítja rám mikor csak teheti, ha nem hallja mit mondok neki, én már 3 szor mondom neki, mire ő felgmán válaszol vagy felemeli a hangját.

Hogy mi van már megint?

Ő nagyon ritkán jön ide hozzám napközben pusziért vagy ide bújjon.

Ha jön is kb 5-10 másodperc és megy tovább mintha semmi sem történt volna és első a számítógép.

Mindig én loholok utána ha egy kis szeretetre vágyok, egy kis ölelésre, az az igazság hogy sosem elégülök ki az ő öleléseitől amilyen szerelemmel indult a kapcsolatunk most ahhoz képest nagyon közömbös, ezért igyekszek napközben több alkalommal szétosztva menni utána és szeretgetni.

Valójában lehet nincs is szüksége rá, tegnap beláttam hogy nincs értelme tovább ámítani magamat hogy valaha is hasonlóan fog érezni mint az elején.

Néha úgy viselkedik velem mintha csak a takarító nője lennék , vagy mint csak egy kolégiumi lakótársak lennénk.

Idegen helyen, ismerősöknél,boltban, séta közben, már meg sem puszil, nem karol át,ha nem mondom neki, teljesen rideg, azt kezdem gondolni hogy lehet hogy nem is kellene sehova elmenni együtt ezentúl felesleges, ha boltba mentünk oda mindig együtt mentünk.

Igaz volt egy idő mikor ezen is összevesztünk, mert ő ment vásárolt amit gondolt az én véleményemet nem kérdezte ki, és csak loholtam utána mint egy kísérő.


Nagyon sokszor beszéltük ezt meg hogy szeretném ha nem lenne ilyen érzéketlen és többet bújna, tisztelne.

Erre fő megkaptam hogy de hát ő tisztel engem csak én nem veszem észre, amikor beszélgettünk akkor este összebújva aludtunk el, de másnap minden ugyanúgy folytatódott.

Lassan bele kell törődnöm hogy lassan már nem szólhatok a férjemhez nem érhetek hozzá és még szex sem lehet ha csak ő nem akarja.

De azt hiszem ha erre várok akkor havi 1 alkalom lesz csak.

Szerinte mindig mindent én túzok el.

Van egy közös gyerekünk aki 2 éves.

Mind a ketten akartuk.

Most viszont azt veszem észre, hogy nagyobb részben csak én foglalkozom vele.

Ő sóhajtozik, jajgat, ha a gyerekkel kell lennie mert nekem főzni kell, és ő amúgy sem csinálna semmi hasznosat csak számítógépezne vagy filmet nézne.

1 éve úgy ide van ragadva a számítógép elé hogy napi 8-9 órát tuti hogy előtte ül, és még az sem elég neki, mert mindig panaszkodik hogy mi nem hagyjuk őt pihenni.

Kicsit rosszul esik hogy különbségeket tesz maga és köztem.

Amikor ő dolgozik akkor mikor itthon van 3-4 napot hetente akkor ő semmit nem kell csinálnia, egy ruhadarabot nem kell arrébb tennie, ki van szolgálva.

Amikor én dolgozok, haza jövök hulla fáradtan nekem még gyerekeznem kell, éjjel ugyanúgy én vagyok vele 8-10 alkalommal ébred néha , és mikor akarok szexelni ő azt mondja hogy fáradt.

Nem vagyunk egyen rangban ő mindig fölöttem fog állni.

Azt érzem lehet hogy csak nekem van rengeteg időm és ilyen apróságokkal foglalkozni.

A szexet is mindig én hozom fel először, és mindig van rá kifogás hogy most miért nem.

Kezdek belefáradni.

Olvastam sok olyan anyukáról aki együtt él még az apukával de már csak a gyerekének él és a férj és közte már nincsen semmi, ha így haladunk akkor mi is így leszünk.

Tegnap itthon hagytam a pénztárcáját , benne bankártya, 1 havi fizetése, vettünk ki belőle pénzt és itthon hagytuk hogy ne hagyjuk el a kártyákat és ne rohangáljunk 1 havi pénzel a zsebünkben.

Erre fő mikor haza értünk, sehol nem találtam a pénztárcát.

Kérdezem tőle hogy nem e látta, erre fő letámadott hogy te tetted el hol van, keresd meg!

De ő fel sem emelte volna a seggét a fotelból hogy esetleg segítsen keresni, csak ordibált velem a fotelból.

Hogy én mindent elbasz*ok, minek nem tudom hova tettem, biztos elhagytam a pénzét,......

Amikor meglett, akkor úgy csinált mintha nem is történt volna semmi, meg volt nyugodva.

Szerintem az is baj hogy túl sok időt töltünk egy légtérben, túl sokat vagyok a közelében.

De belegondolok hogy akkor csak megkönnyítem a dolgát hogy a gyerek még a közelében sem lesz mivel állandóan velem van.

De szerintem ugyanúgy akkor is azt mondaná hogy fáradt.

se a szex nem működök, se normálisan nem lehet elbeszélgetni vele, nem mond el semmit, nem fontos elmondania szerinte hogy félrenyelte a gyógyszert és hányt.

Én szeretném megmenteni a kapcsolatot de nem így hogy már megint csak én alkalmazkodok, csak én hallgatok csak én teszek meg mindent, nem akarok csak én tűrni.

Milyen megoldás létezik hogy észre vegye magát?

Soha nem ülünk le megnézni közösen egy filmet mert csak ő nézi én a gyerekkel foglalkozok addig is.

Tippeket várok.



2015. júl. 8. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, ha nem változtat vége lesz, jobbat nem tudok kitalálni. Vagy azt mondod akkor szeretőt fogsz tartani, bár az durva mondat lenne sok támadásra adna mindig okot. Sajna azt vettem észre az emberek 90%-a nem akar és fog megváltozni ha fejre is áll a párja... Nálunk pont fordítva van én vagyok a szorgalmas mint férfi nekem hiányzik a sok szex is és ő a lusta. Még a saját testének karban tartására is, jó megértem, hogy egy 2 és fél éves gyerekkel nehéz, de ő annyira nem csinál sose semmit, hogy az már hihetetlen.
2015. júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van lehetőséged a gyerekkel szülőhöz költözni?

Viccen kívül, el kellene költöznöd tőle egy időre.

1 hónap, 2 hónap kb. Az alatt az idő alatt észrevenné magát (jobbik esetben)...

2015. júl. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs lehetőség elköltőzésre még rövid időre sem, szülők sajnos már nem élnek, rokonokkal pedig nem vagyok olyan beszélő kapcsolatban hogy náluk lakjam 1-2 hónapot.

Ki az aki eltartana 1 gyereket és egy anyát aki csak gyesen van 1-2 hónapig.

Szerintem ez is erősíti benne az agressziót mert ő is tudja hogy nem tudnék hová menni.

Szóval mikor veszekedtünk már volt rá példa hogy a fejéhez vágtam hogy itt hagyom, de a válasz csak az volt hogy én ne fenyegetőzzek.

Ha az arcába vágtam a hibáit amin nem képes változtatni akkor meg az volt hogy minek hánytorgatok.

Szóval annyira sakkban tart azzal hogy ő a fő pénz kereső és neki a dolga itthon hogy mi kiszolgáljuk ezért cserébe.

Mivel most jelenleg csak gyesen vagyok itthon.

De majd ha elmegyek ismét dolgozni , akkor sem fog semmi megváltozni + a gyerek nekem munka után mindig ott lesz , neki ez nem kötelező szerep mert ő végzi a nehezebb munkát, csak nekem kötelező mert én az anyja vagyok.

Szóval egyenlőség sosem volt.

Vagy elkezdek csak saját magammal foglalkozni, és ő nem fog érdekelni, engem nem fog úgy pattogtatni hogy még szex sem jár cserébe.

Nekem kötelező megtenni neki minden óhaját sóhaját de ő viszonozni nem akarja mert akkor már egyből az van hogy miért pattogtatom én őt, de ő nem veszi észre magát hogy ő ezt csinálja minden nap, neki így a természetes.

Szóval minden téren gond van.

A szeretettel a hozzáállásával, a viszonzatlanság hiányával.

Nekem mindig azt mondja hogy akaratos vagyok.

Na de ha nem vagyok akaratos akkor szerintem már régen nincs köztünk szexuális együttlét sem.

Szerintem a testem sem vonzó már számára, állandóan a hasammal viccelődik, nézegeti, cukkol vele.

Egyenlőre megpróbálom hogy kicsit a háttérbe szorulok, kerülöm, nem láb alatt lenni, nem szólok hozzá feleslegesen, nem járok utána szeretgetni, nem beszélgetünk, ami könnyű lesz mert így se nagyon beszélgetünk csak ha rá gyújt akkor van mikor kihív beszélgetni , de a lényege az akkor hogy neki kell kávé is.....Igyekszem a lehető legkevesebbet enni, lefogyni, ha neki nem fogok tetszeni legalább magamnak tetszek.

Ma még megpróbálok vele beszélni , elmondom még egyszer hogy mi a bajom vele, és ez így nem jó.

Remélem nem akar majd állandóan a szavamba vágni mint ahogy szokta.

Szeretném ha hiányoznék neki egy kicsit.

Tegnap külön aludtunk, nem bánta, ahhoz képest gyorsan távozott a másik szobába mellőlem, és nem tiltakozott.

2015. júl. 8. 09:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló cipőben,mint Te.Mikor visszamentem dolgozni,sem változott semmi.Nekem férfi tanácsolta itt az oldalon,hogy időnként öltözzek fel csinosan,mikor a férjem hazaér,mondjam,hogy mennem kell,és hagyjam itthon a gyerekkel./persze ha mered,és ellátja./

Nálunk bejött.A férjem ráébredt,hogy ketten vállaltunk gyereket,nekem is lehet szabadidőm,nem minden róla szól.Azóta többet segít /igaz én is jobban megkérem,hogy ezt vagy azt csinálja meg,szóval adok neki feladatot/.Pl.tudom sosem porszívózna,arra nem kérem,de pl.kiteregeti a ruhát.

A gépről nem fogod tudni leszoktatni,de valahogy szabj határt,mert 8-9 órán gépezni,az durva.

Ha nem változik,akkor viszont lépned kell,mert nem szeret már :(

2015. júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ma beszélgettünk , de inkább meghallgatott mint megoldottuk volna a problémát.

Közöltem vele mi a bajom.

Adok neki időt hogy megszokja és alkalmazkodjon.

Én sem harapok egyből majd ha felemelt hangon kezd velem beszélni, hátha észre veszi magát.

2015. júl. 8. 14:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondanom,hogy készülj fel a válásra.Ez a kapcsolat már nagyon elromlott,nem hiszem,hogy helyre lehet hozni.Sajnos a férjed gépfüggő amit én már betegségnek tartok Ne rontsd el az életed egy ilyen mellett.Szép lassan csendesen készülj fel,és amint lehet-minél előbb lépj le.
2015. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 omba ***** válasza:

Hogy mit tegyél????

Az biztos, hogy félreismerted a házasság előtt, megtévesztett - ő ilyen - csak már nem érzi, hogy hódítani kell, és viselkednie.

Tán arra kellene emlékeztetned, hogy a házasságkötéskor miket fogadott meg, hogy miért indult ez az egész:

Azokat a szavait tiszteli-e még?

2015. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Látom régi a poszt, de mintha rólam írnál. Szóról szóra... Ugyanabban a cipőben vagyok és fuldoklom :(

Hogy alakult azóta az életed?

2021. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!