Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehetne az asszonyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne az asszonyt visszarugdosni dolgozni?

Figyelt kérdés

1 éves már a gyerek de nem akarodzik neki visszamenni dolgozni... unom már fizetni a kaja rendelgetéseit meg a hülyeségeket amikre költ.

Látszik rajta hogy neki ez most rohadt kényelmes. Itthon mereszti a seggét egésznap és sorozatozik amíg én húzom az igát és fizetek mindent.


2022. aug. 10. 08:41
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ne trollkodj.

Másrészt, ha netán mégis igazat mondasz, nos, azt tanácsolom, hogy BESZÉLJ A FELESÉGEDDEL! Mégis mi más lehet a megoldás, mint hogy leültök, és átbeszélitek a pénzügyeket? Szerinted mi ezt meg tudjuk oldani helyetted? Ugye, hogy nem...

2022. aug. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Te jó eg😆Nekem is van gyerekem ,de 1 éves mellett egesznap feküdni nem lehet!!!!En pl nem dolgozom meg nagyobb a gyerek mint 1 !De nálunk a férjem belátja ,hogy ő nem fogja tudni megoldani hozni vinni,főként vele maradni ha beteg,mert olyan a munkája hogy egy hét alatt többet keres mint én egy hónapban ....Na szóval gondolom neked fogalmad sincs ,hogy pl télen ,egy kisgyerek hányszor lesz beteg a közösségben ,megsúgom többet voltunk itthon mint a közösségben és ez ment áprilisig!Szerinted melyik munkahelyen tűrnek meg ennyi hiányzást?Akkor meg azért obegatnal ha itthon kene lenned minden hónapban legalább 1/1,5 hetet!Ilyen férjem lenne inkább elválnek!
2022. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
98%
Sajnálom a feleséged, hogy egy ilyen tahóhoz ment hozzá…
2022. aug. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
10%
Hagyjuk már ezt a férfigyűlölő propagandát, tudjuk hogy mindig a férfi a hibás. Ja nem, itt SE a kérdező férfi a hibás, max abban hogy ő már csak pénztárca
2022. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
97%
24 nem férfigyűlölő propaganda. pont ő ír olyanokat, amik gyűlölködő, ráadásul tuti kamu dolgok.
2022. aug. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
92%
Milyen férfigyűlölő propaganda? Itt a kérdező gyűlölködik keményen. Ahogy megnyilvánul a saját feleségéről, a gyereke anyjáról az minősíthetetlen és gusztustalan! Ha a kérdező nő lenne és a férjéről nyilvánulna meg így, az is pont ugyanilyen gusztustalan lenne. A felesége nem a seggét vakarja otthon egy 1 éves gyerek mellett a jó ég áldjon meg titeket. Látszik, hogy fogalmatok sincsen mivel jár a gyereknevelés, bezzeg köpködni azt tudtok. Annál meg lejjebb már nincs, amikor valaki olyan szánalmas dolgokat ír, hogy: "max abban hogy ő már csak pénztárca". Pénztárca??? F*asznak csinál az ilyen gyereket, ha láthatóan nyűg neki az egész és teherként éli meg, hogy miközben a felesége a közös gyereküket neveli, neki dolgoznia kell a családjáért. Szörnyű, tényleg. Jó hogy már nem azt várjátok el, hogy a nők a szülőszobából egyből a munkába menjenek, de persze közben oldják meg a gyereket, ahogy tudják. Valóban milyen felháborító, hogy a nőnek ilyenkor a gyereknevelés a munkája, épp csak ő ezért nem kap pénzt, sőt.. még kapja a beszólásokat a tahó férjétől.
2022. aug. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
89%

24

Te tényleg nem érzed, hogy mekkora kamu ez a kérdés? :D

2022. aug. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
97%
26: Én azt imádom, hogy ezek a hímsoviniszta selejtek folyamatosan azon nyígnak, hogy a nőnek a konyhában a helye, és egyetlen dolga a gyereknevelés, de ha egy nő netán tényleg főállásban gyereket nevel, akkor megy a rinya. :DDD Némi következetességet azért elvárnék a hideg, elemző racionalitásukra oly büszke hímsoviktól. :DDD
2022. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
89%

Egy éves gyerek mellett az anyuka nyilván kap gyedet, normál fizetése, ha volt, akkor az 250-280 ezer ft kb. Szóval egyrészt nem eltartott, nem háztartásbeli.

Ha nagyon szükség van a pénzre a családnak, akkor persze, visszamehet dolgozni. De itt azért mérlegelni kell, mert innentől kezdve meg kell oldani a rendszeres betegállományt, (mert a közösségbe kerülés minden gyereknél gyakori megbetegedésekkel jár), szüneteket, hozni-vinni időre... Ez nem egy emberes feladat. Mi felváltva voltunk betegallomanyban a ferjemmel, és még így is sok volt, necces volt a munkahelyen. Meg az állandó rohanás is... Reggel én vittem, ő elhozta. A lakás állandóan rumlis, semmire nem volt időnk. 2 éves volt, amikor visszamentem, mert a gyes nagyon kevés, meg vágytam is vissza. De az első 1-2 év nagyon nehéz volt, mindenki szempontjából.

2022. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
91%
Te egy spúr lehetsz,mi az,hogy visszarugdosni?Legyél te otthon a gyerekkel és ő majd felnőttek között lesz.De dolgozz is,kiváncsi vagyok meddig bírod.Ahogy bekerül a gyerek bölcsibe egy hétig egészséges utána beteg 2 hétig melyik munkáltató fogja díjjazni,hogy táppénzen bagy?Hajrá!
2022. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!