Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehetne az asszonyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne az asszonyt visszarugdosni dolgozni?

Figyelt kérdés

1 éves már a gyerek de nem akarodzik neki visszamenni dolgozni... unom már fizetni a kaja rendelgetéseit meg a hülyeségeket amikre költ.

Látszik rajta hogy neki ez most rohadt kényelmes. Itthon mereszti a seggét egésznap és sorozatozik amíg én húzom az igát és fizetek mindent.


2022. aug. 10. 08:41
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
94%

Legyél egy hétig te otthon a gyerekkel, es utána fuss neki mégegyszer a második résznek.


A másik pedig hogy 1 évesen nem olyan jó még bölcsibe adni, legyen legalább másfél, de ez gyerekfüggő is hogy mennyire szereti a társaságot. Merthogy itt ha tetszik, ha nem, de a gyerek a legfontosabb. És minek mentél bele a gyerekvállalasba, ha nem akarod erre a kis időre eltartani?

2022. aug. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Hagyjuk a kamu dumát. Fél évesen már lehet bölcsibe adni.
2022. aug. 10. 08:48
 3/42 anonim ***** válasza:
7%

#1 vegyél vissza szerintem, mert semmi megeröltető nincs abban ha az ember otthon van a gyerekkel. A nők legmagyobb része ilyen, hogy szülés után csak a leges legvégső esetben mennek vissza dolgozni, amikor már nagyon szorít a naci.

Kérdező én nem adnék neki pénzt.Annyi amennyi a gyerekre kell, meg beállítanám főzni a konyhába, hisz ezekszerint az is büdös neki ha csak a kajarendelés megy

2022. aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
6%
Söt tudok jobbat kérdező, bevásárolnék mindent ami kell otthonra, azt te tudod ellenőrizni aztán rendelken kaját amiből akar
2022. aug. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
3-4 ezrek mennek a kaja rendelgetéseira amikor én eszem a parizers vizes zsömlét a melóban.
2022. aug. 10. 09:06
 6/42 anonim ***** válasza:
84%
Te nőd te választottad
2022. aug. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy Viktor császár megmondta: keress többet :D
2022. aug. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
ez egy olyan dolog, amit meg kéne tudjál beszélni vele
2022. aug. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
85%
Vagy menj el tanulni és ne melós legyél, hanem mondjuk fogorvos :D
2022. aug. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Én nagyon sokat keresek már így is csak keveset találok.
2022. aug. 10. 09:42
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!