Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan kell megfogni a pénzes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell megfogni a pénzes férfit és a javunkra fordítani?

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 22:00
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
*még
2022. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
14%
De fárasztó, de még ezzel együtt is magasan minőségibb munka és fáradtság, mint háztartást vezetni, vagy dolgozni. Olyan meg nincs, hogy semmit nem teszel a pasi megtartásáért, mégsem hagy el.
2022. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
93%
De ha csak önmagadért kevés vagy es pluszokat kell beleadni érdemes olyannak akinek alapból kevés vagy?
2022. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
86%

"csak önmagadért kevés vagy es pluszokat kell beleadni"

Ez minden kapcsolatra igaz. Jó, lehet van 1-2 fanatikus, akinek a párjának a puszta létezése elég, de az emberek nagy többsége elvár dolgokat a másiktól.

2022. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Nem a létezésed.

Hanem ami te vagy.

2022. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
79%
Idealista tiniszerelmeknél lehet ez megtartó erő.
2022. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Peldakkal akkor:


Mondjuk imádom a paromban hogy profi szinten szocializált. Felnézek rá mondjuk mert en ebben béna vagyok, imádom azt ami ő maga!

Ezt ugye megtartja 20 és 50 év mulva is. Nekem nem szukséges az hogy valami kreált izzadtsagszagu pluszokkal fenntartsa bennem azt hogy en szerelmes tudjak maradni vagy szeretni őt ugyanis önmagáért szeretem. Azért amilyen ő.


Es itt jön a kérdés ha vki önmagamért (mert mindjuk csrerfes bohém vagyok vagy BARMI ami ugymarad 20 év mulva is bennem)nem képes szeretni hosszu tavon csak akkor ha folyamatosan kenyszeres pluszokat adok bele, akkor beleadjak én ebbe egyaltalan??

2022. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
79%
Igy értettem ha vki önmagamért vagy jellemvonásaimért nem szeret hosszutávon amilyen maradok 20 es 50 mulva is, akkor annak megéri pluszolni hogy szeressen mert amugy elhagyna ha csak önmagam vagyok?
2022. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
95%
#8 Nekem nem büdös, viszont én elvárnám, hogy a nőnek legyen saját keresete, és ne rajtam élősködjön.
2022. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Értem, hogy érted, de nem hiszem, hogy együtt maradnál a pároddal, ha csak annyi kötne hozzá, hogy tetszik, amilyen, de egyébként semmi erőfeszítést nem tenne a kapcsolatba.
2022. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!