Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan kell megfogni a pénzes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell megfogni a pénzes férfit és a javunkra fordítani?

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 22:00
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel, úgy tudok előrébb jutni, ha támogat egy férfi.

Persze, ismerkedni kell pénzesnek tűnő férfiakkal és aztán?

Mi az okosabb? Párkapcsolatban lenni vagy alkalmi támogatói kapcsolatban lenni? Vagy ha elveteti magát a nő?


Okos nők válasza érdekel.

2022. aug. 9. 22:02
 2/33 anonim ***** válasza:
84%
Minden mocskos dolgot bevállalsz az ágyban, aztán lehet kunyermálni! :D
2022. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%
Szépnek és bevállalósnak kell lenni, meg kell mindig valami csali, hogy ne érezzen 100%-ban a magáénak, hanem legyen valami, amiért úgy érzi, hajtania kell.
2022. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
100%

Párkapcsolat azért jobb mert úgy kialakulhat benned is egyfajta szeretet, kötődés,tisztelet( egy magabiztos jó anyagi háttérrel rendelkező férfira már önmagában is fel lehet nézni -itt jön képbe a tisztelet) de így előfordulhat H "le akar uralni" , szabályozgatni stb. Az alkalmival az a baj h ha jön egy olyan gyökér aki prostinak néz,neadjisten a sok partner miatt te kezded annak érezni magad az egy nagyon rossz irányba viheti az életed.Mertekletesseg,húzz határokat,legyenek szabalyaid.Viszont az alkalmival megvan a szabadság. Csak arra figyelj h ne tudjanak egymásról,le ne bukj.

A "hogyan kell megfogni" kérdésre a válasz pedig: adj olyat ami más lányban nincs, valami olyat amibe megéri "befektetni". Nagyon nagyon sok lány van aki így akar érvényesulni. Egy percig se érezzék h ők tamogatnak téged anyagilag: legyél a legjobb barátjuk, az anyjuk, a feleségük,az akivel bármiről eltudnak beszélgetni,és persze legyél szexi- szép -az ágyban egy állat stb de ez alap.

Kezdetben a puncs.hu-n kezdj el nézelődni,eloszor csak tanulmányozd őket,puhatolozz,nézelődj. Sok cikk van a neten sugardaddy-baby kapcsolatról, interjúk stb azokat is olvasd.

2022. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%

En kezdo x diplomaskent csak munkat kerestem aki pont KEZDŐ x diplomasat keres.

Dusgazdag milliardos es mondta hogy minden körébe kapcsolatrendszerébe is beavat, es szemelyes asszisztensént is kellek aki pl neha bevasarol es nal is tudtam volna lakni ott az iroda.


Olyan szinten felkaroló volt mint egy apa a lanya felé.


Nem mertem belemenni mert féltem hogy lehet szexualis szolgaltatas is kellene. De visszagondolva teljesen korrekt volt. Es abszolut megalapozhatam volna a karrierem is meg a jövőm is.


Mikor kesobb hivtam már nem ő hanem egy asszisztens vette fel a telefonját..

2022. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
70%

*jav

Volt egy hirdető aki pont kezdő x diplomasat keresett igy talalkoztam vele.

2022. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
32%
Jónak kell lenni az ágyban; akkor szexelni, amikor a férfi akar; mosni, főzni, takarítani, gyereket szülni és nevelni. Ez már büdös neked, mi?
2022. aug. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
26%
És neked, kedves 7-es, nem működik a mosógép, nem ismered fel a mosogatószivacsot? Neked büdös, mi?
2022. aug. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%

A hetesnek nincs igaza. A házimunkától és a gyerekneveléstől leharcolt leszel, a pasi meg keres egy sueretőt, amíg te otthon gürizel.

Nagyon kell magadra adni es ami a lényeg, adj meg majdnem mindent az ágyban, de ne mindent, mert akkor unalmas leszel. Hadd legyen egy kis hiányérzete a pasinak, az tesz téged izgalmassá neki. Ha úgy érzi, mindent elért veled, amit el lehetett, akkor mást fog keresni.

2022. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

9#de ez nem fárasztó hogy a màsikban folyamat fenntartsd azt hogy benned memég van valami amit nem nyújtasz, vagy amiről nem tud?

Állandóan fenntartani azt hogy te izgalmas legyél, meg mindig újat tudj nyújtani? Folyamat kreatívkodni, meglepni valami ujjal magadból, és ezt éveken át, MERT különben elhagy?

Tehát nem bekülről jön szívből meg mert mondjuk az ember folyamatosan izgalmas, felfedezni való évek múlva is ugyanannak az embernek, hanem rettegésből hogy ne hagyjon el? Kéne bármit is tenni azokért akik különben elhagynak?

2022. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!