Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bölcsebb döntés lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bölcsebb döntés lenne, ha arra fordítanám az energiámat, hogy beletörődjek az örök egyedüllétbe?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és egyáltalán nem volt párkapcsolatom. Sőt még a lányokhoz semmi közöm sem volt. Meg egyetlen egy lánynak sem fogtam meg a kezét sohasem. A lányok egyszerűen nem nyitnak felém és én sem feléjük. Nem látom senkin sem a kölcsönös szimpátiát másfelől pedig nagyon bamba is vagyok. Nagyon nagy baj van az önbizalmammal és az önértékelésemmel. Nem tudom elfogadni, hogy egy lánynak szimpatikus legyek. Elméletileg a kinézetemmel nincsen semmi probléma sem de én nem így gondolom. Persze azt tudom, hogy nálam fejben van a legnagyobb probléma de egyszerűen nem tudok változtatni mert én egyáltalán nem vagyok vidám ember és ezt én tudom megjátszani. Állandóan póker arcom van és az évek alatt amióta ezek a problémák jelen vannak az életemben sokszor eljutok odáig, hogy beletörődöm az egészbe.

2022. aug. 7. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Küldj fotót
2022. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudnál vidám lenni, mert az önfejlesztés lényege pont az, hogy megváltoztatod a nézőpontodat, növeled az önbizalmadat. De ameddig ez derogál, és könnyebb az önsajnálat, mint a fejlődés, addig meg is érdemlitek ezt.
2022. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem olyan rossz egyedül. Én visszasírom a házasság előtti időszakot. A rózsaszín köd elszál, szex unalmas lesz és csak egy házi sárkány vár otthon munka után. Veszekedés nélkül nem érzi teljesnek a napját.


37/F

2022. aug. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ateusz ***** válasza:
Ahogy változol, úgy ez is meg fog változni. Önsajnálat helyett önfejlesztés! Olvass önbizalom erősítő könyveket elsőre, hallgass meg a témában előadásokat, és mindent tegyél meg, hogy a gondolataid, érzéseid megváltozzanak az "én erre nem vagyok képes"-ről afelé, hogy "megtudom csinálni". Tisztában vagy azzal hol kell változnod, ez már egy hatalmas lépés fejlődésed útján, csak tegyél meg mindent, amire képes vagy. Sok sikert kívánok hozzá!
2022. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: ó bakker, ez is egy akkora bullshit. "hallgass meg a témában előadásokat" :DDDDDDDDDDD
2022. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ateusz ***** válasza:
Bullshit. :D Tudsz jobbat? Azt írd le, hogy segíts neki te tuskó! :D
2022. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!