Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan férfire érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfire érdemes nagyobb figyelmet fordítani aki szemezik velem, nemsokkal utána meg jó feltűnően megbámulja a jobb nőket?

Figyelt kérdés

Nem ismerjük egymást de a városban utazás közben láttam többször,mindig néz, nagyon.

Felkeltette az érdeklődésemet mert normális srácnak tűnt, és volt benne vmi plusz.

Erre az utso 2 alkalommal is azt vettem észre, hogy ha állt a megállóban vmi feltűnőbb nő nagyon megbámulta. Bár tudom nek kéne mert hülyeség,de kicsit rosszul esett bevallom.Mert előtte meg engem nézett folyton.

Én magam átlagos vagyok de gondolom tetszettem neki, legalábbis ahogy rám nézett az jött le abból.

Az ilyentől sok jót ne várjon az ember lánya

(főleg ha érzelgős, és normálisan kapcsolatot akar,nem szex és pénz koacsolatot)


2022. aug. 2. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Ne irigykedj. Lefogadom a srác ilyen trendi 70 kilós nagyképű szarzsàk. Nem egy hétköznapi átlagjóska figyelmére vágysz.
2022. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És mi a bajod azzal, ha valaki 70 kilós, kedves első? 😑
2022. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tévedsz, ahogy írtam normálisnak nézett ki, tehát átlagos.Mert az átlagosak általában normálisak is tapasztalatok alapján.
2022. aug. 2. 19:14
 4/5 anonim ***** válasza:

#3: "normálisnak nézett ki, tehát átlagos"


Fuck logic... https://www.youtube.com/watch?v=CmqcLBry6MM

2022. aug. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért, te nem szoktál jóképű pasikat nézni?
2022. aug. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!