Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdemes őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdemes őszintén megmondani hogy NEM?

Figyelt kérdés
Nő vagyok és sokszor már nem tudok mit kitalálni hogy ne sértsem meg azt aki épp randira hív de nem tetszik. Párszor őszintén megmondtam és kb a halálomat kívánták. Meg én voltam nekik a büdös k. 🫤 A pasik miért nem fogadják el normálisan az elutasítást? Hiszen annyi más lehetőségük is van. Velem nem jött össze akkor próbáljanak szerencsét másnál.
2022. aug. 2. 07:55
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
88%
Ha normálisan jön az elutasítás, azt normálisan fogadom el. A többiek nevében nem beszélhetek...
2022. aug. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Én mikor megmondtam hogy az adott személy számomra kövér, szinte letámadott. Megijedtem tőle konkrétan.
2022. aug. 2. 07:58
 3/38 anonim ***** válasza:
94%

Velem egy csávó tegnap barátkozni akart. Leírtam neki kedvesen, hogy sajnos a meglévő barátaimra is kevés időt tudok fordítani, nem szeretnék újakat, plusz amúgy sincs túl nagy szociális igényem.


Ezek után én voltam a s*ggfej :D


Ez nem ellened szól, az ő kis egóját félti ezzel. "Amúgy is egy k vagy, nem nagy veszteség, nem is gondoltam komolyan, brühühü"


Utasítsd el kedvesen, de határozottan. Ha vergődik, tiltsd.

2022. aug. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
4%

Nagyon finoman kell ezt beadagolni, hiszen evvel gyakorlatilag lenullázod az adott illetőt.

Csak vannak, akik ebből sportot is űznek, ebben élik ki a perverzióikat vagy mit, és a lehető legnagyobbat rúgnak a férfiba.

Sok nő nem tudja, hogy ilyen létezik, mitől van ennyire frusztrált pali.

2022. aug. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
4%

" Hiszen annyi más lehetőségük is van. "


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2022. aug. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
96%

Nem és és kész, nem kell indok se.

Ha bunkó az Őt minősíti.

N 30

2022. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem csak én talakoztam gyökerekkel. Lehet én hisztizem túl.
2022. aug. 2. 08:16
 8/38 anonim ***** válasza:
91%

Én összeteszem a kezemet ha egy nő kedvesen utasít vissza. Soha nem támadom meg utána szavakkal vagy mondom el mindennek. Épp ellenkezőleg, ha szóba kerül mindig jókat mondok róla.

A halálom amikor direkt megsértenek, megaláznak! Egy kedves(nek tűnő) nővel ismerkedni próbáltam, mire azt mondta nézzek már bele a tükörbe, nem vagyunk egy kategória. Mindezt semlegesen, húsba vágóan mintha azt mondaná, hogy megjött a busz. Nem tudom az ilyet miért csinálja valaki? Nekem nem kell a “van barátom”, jó az is ha azt mondják mást keresnek, nem vagyok az esetük. Lehet ezt szépen is mondani

2022. aug. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

(ismerkedni próbáltam, mire azt mondta nézzek már bele a tükörbe, nem vagyunk egy kategória.)


Ez tényleg igaz? Elég durva nő lehetett. Erre nincs szükség hogy valakit szándékosan megbántsunk.

2022. aug. 2. 08:19
 10/38 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a tapintat és a határozottság a kulcs. Tapintat, mert valóban lélekbe lehet gázolni egy durva visszautasítással, és határozottság, mert sok pasi nem ért a finom jelekből.


Aki meg bunkó lesz, az az ő szegénységi bizonyítványa.

2022. aug. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!