Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdemes őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdemes őszintén megmondani hogy NEM?

Figyelt kérdés
Nő vagyok és sokszor már nem tudok mit kitalálni hogy ne sértsem meg azt aki épp randira hív de nem tetszik. Párszor őszintén megmondtam és kb a halálomat kívánták. Meg én voltam nekik a büdös k. 🫤 A pasik miért nem fogadják el normálisan az elutasítást? Hiszen annyi más lehetőségük is van. Velem nem jött össze akkor próbáljanak szerencsét másnál.
2022. aug. 2. 07:55
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
47%
Anno amíg hittem abban, hogy megtalálhatom a társam, sok hasonló bunkóval volt dolgom. Nagy ívben leszarom a reagálásukat az őszinteségemre. Ha nem tetszik, az nem az én problémám.
2022. aug. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

11


Ki bántott meg?

2022. aug. 2. 08:32
 13/38 anonim ***** válasza:
93%

Én anno mindig igyekeztem nagyon kedvesen és tapintatosan visszautasítani az embereket (nem vagyok társkeresőn, tehát random próbálkozókról van szó, sehol sem említem hogy társat keresnék)


Aki kedvesen ír rám, azokkal természetesen én is kedves vagyok, de a sok "na létszi" meg "miaz hogy nem" meg "mé lezbi vagy?" után inkább átálltam a "bocsi, nem ismerkedem" válaszra. Rövid, tömör. Ez után is megy a hiszti, de azt már szó nélkül tiltom.

2022. aug. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Na, nem csak engem találtak be idióták ezek szerint :D


Igen, minden vagyok olyankor, főleg k.urva, meg jaaa hát amúgy se jössz be (akkor miért írtad, hogy tetszem és szeretnél ismerkedni?), sose találok senkit, én veszítettem többet most ezzel, stb.


Nekik így könnyebb elfogadni, hogy vissza lettek utasítva. Emiatt amúgy egy ideig nem is írtam vissza inkább, de akkor meg az volt a baj.


Szerintem is másoknál kéne próbálkozniuk... Ha nem match alapú a társkereső, akkor végtelen lányra ráírhatnak...

2022. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kitaláltam egy tuti módszert az ilyen fazonok leépítésére.


Barátaimmal mentem bulizni, ahol italvásárlás közben leszólított egy srác. Miután tök kedvesen(!) közöltem, hogy köszi, de társasággal vagyok, és vissza szeretnék menni hozzájuk, bunkózni kezdett, hogy "Hülyepicsaúccseteccel" stb. Erre csak annyit mondtam, hogy "Akkor elég kétségbeesett lehetsz, hogy mégis leszólítottál".

Látni kellett volna az arcát. :DDDD


Szóval csajok, ha egy férfi sértegetni kezd a visszautasítást követően, csak dobjátok be ezt a félmondatot. ;))

2022. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Szegény egoista pasik kilettek kosarazva. Ne foglalkozz velük. Engem 19 éves koromig elutasították. Szerintem rosszul közeledtek a lányomhoz. Megköszöntem a választ és néha még beszélgettünk. Szerintem hülyéket fogsz ki. Légy határozott a nem az akkor is nem. 40f
2022. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
91%

"Nagyon finoman kell ezt beadagolni, hiszen evvel gyakorlatilag lenullázod az adott illetőt."


Ó, szóval bárki random pasi rámbök, hogy randizni/dugni szeretne velem, és még nekem kell finomkodni mert lenullázom, ha nemet mondok. Térj már magadhoz ember!


ne találj ki semmit. Mondd azt, hogy nem szeretnél vele randizni. Nem kell indokolni, kifogásokat keresni. Aki hisztizik, megsértődik, az az ő problémája, nem a tied.

2022. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
75%

Ha azt mondod szembe ra hogy kövér, az nagyon bunkó. Nem csoda ha megsértődött.

Neked hogy esne ha azt mondanák, azért nem kellesz mert narancsbőrös vagy/nagy a se**ed/görbe az orrod, mit tudom én.

Próbálj meg tapintatosabb lenni, pl. Nem egymást keressük.

2022. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
48%
Én már annak is örülnék ha bunkón visszautasítanak. Jobb, mint a ghosting.
2022. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kilistázni, hogy miért nem jön be. Elég, ha annyit mondasz, hogy: "Örülök, hogy megismertelek, de nem téged kereslek, ezért nem szeretném folytatni az ismerkedést." Persze, ha erre bunkó reagál, kioszthatod.
2022. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!