Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdemes őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdemes őszintén megmondani hogy NEM?

Figyelt kérdés
Nő vagyok és sokszor már nem tudok mit kitalálni hogy ne sértsem meg azt aki épp randira hív de nem tetszik. Párszor őszintén megmondtam és kb a halálomat kívánták. Meg én voltam nekik a büdös k. 🫤 A pasik miért nem fogadják el normálisan az elutasítást? Hiszen annyi más lehetőségük is van. Velem nem jött össze akkor próbáljanak szerencsét másnál.
2022. aug. 2. 07:55
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
22%
Az itt a probléma, hogy a világon semmi beleérző képessége nincsen a többségnek és egyébként sem kezdeményezett a többségetek még férfinél. Ezzel felvállalva a visszautasítás lehetőségét, mert a mantra gyönyörűen le van gyártva, hogy 2022-ben ez kizárólag a férfi dolga. Ellenben ha az van mondva, hogy a házimunka a nő dolga arra habzó szájjal ugrotok. Nem beszélve arról, hogy ha kezdeményeztek is akkor azt nem direktben teszitek, hanem állítólag jeleket küldtök. Na most ezek a jelek is olyanok, hogy a többi nő sem venné észre nemhogy egy férfi. De fogalmatok arról sem sok van, hogy mennyi bátorság kell ahhoz, hogy egy idegen nőhöz odamenj. De nem akarok én itt nemek harcát. Természetesen egyetértek azzal, hogy a visszautasítást lehet és kell is normálisan fogadni. Csak ez egy kicsit olyan dolog, hogy én férfiként azt mondom, hogy nem is rossz a menstruáció akkor igazam van? Nyilván nincs, mert életemben nem volt és nem is lesz benne részem.
2022. aug. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
84%

Mi a francnak kell idegen nőkhöz odamenni utcán? Mindenféle ismerettség nélkül? Főleg, ha nem bírod a helyzetet? És minek egyből letámadni? Nem veszed észre, hogy nem vevő rád?


Mellesleg az a baromság meg hogy jön ide, hogy azért kéne téged kiszolgálni, mert nőket zaklatsz az utcán? :D

2022. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
23%

Az értő olvasás nem az erősséged az tuti. Senki nem írta, hogy a kiszolgálás következmény hanem szimplán párhuzamba lett állítva az, hogy címkéket ragasztanak egyesek nemek szerint arra, hogy kinek mi a dolga. Ha a konzervatív felfogást követjük akkor igen a kezdeményezés a férfi dolga. Ugyanitt a konzervatív felfogást követve akkor a nő dolga például a házimunka nem? Hát nem, mert az itteni felfogás szerint a nőnek nincs dolga.

Engedd meg, hogy megkérdezzem, hogy hogyan tettél szert párra ha idegen embernél nem lehet kezdeményezni szerinted. Ha egy zsákfaluból jössz ahol mindenki ismer mindenkit akkor értem a hozzáállást, de ez egy két milliós városban nem igazán működik.

2022. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
81%
Én nőként sokat kezdeményeztem. Visszautasítottak csomószor. Oké, az igaz, hogyha pl társkeresőn írok valakinek és ő nem vevő rám, az annyira nem fáj, mert úgyis jön a következő :D
2022. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
81%

"Engedd meg, hogy megkérdezzem, hogy hogyan tettél szert párra ha idegen embernél nem lehet kezdeményezni szerinted. Ha egy zsákfaluból jössz ahol mindenki ismer mindenkit akkor értem a hozzáállást, de ez egy két milliós városban nem igazán működik."


Ez kamu duma. Talán ezért kellene minden lehetőséget megragadni arra, hogy ahol csak van rá lehetőség, szóba elegyedsz ismeretlenekkel (már csak a puszta kapcsolatteremtési készséget fejlesztő gyakorlás kedvéért is). Mármint emberekkel, mindenfajta szexuális hátsó gondolat nélkül, pusztán a verbális interakció és mondjuk az eszmecsere kedvéért. Persze ehhez az kell(ene), hogy érdekeljenek általában véve az emberek, ne legyen egy (vagy több) merev, mozdíthatatlan végkövetkeztetésed róluk. Vagyis hogy ne egy magadba fordult, mogorva szerencsétlen legyél.

2022. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Kedvesen de hatàrozottan.

A hatàrozottsàg fontos mert voltak akik azt gondoltàk csak kéretem magam....


Igazàbòl nehéz jòl közölni ne hùzd ha màr érzed a nemet, ne adj hetekig reményt ha nincs alapja.

2022. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
84%

"Engedd meg, hogy megkérdezzem, hogy hogyan tettél szert párra ha idegen embernél nem lehet kezdeményezni szerinted. Ha egy zsákfaluból jössz ahol mindenki ismer mindenkit akkor értem a hozzáállást, de ez egy két milliós városban nem igazán működik."


Budapesti vagyok, és én is, mint az összes lány ismerősöm baráti körben, suliban, munkával, hobbival kapcsolatban ismerte meg a párját. Senkiről nem tudok, akit random utcán lezsólítoztak volna és abból lett is volna valami.

2022. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
84%

Budapesti nőként egyet kell hogy értsek. Ha csak nincs valami KÖLCSÖNÖS ellenállhatatlan szimpátia, forró szemezés, akkor nem érdemes utcán odamenni senkihez.

Miért? Mert életbe lép egy menekülési ösztön. Akarki is jött oda hozzám utcán, esélye se volt. Ez kinézettől független. Aki utcan odajön rögtön azt gondolom hogy kettyós, reménytelen eset. Csak a frusztrációt gyűjtöd.

2022. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
49%

Te szoktál válaszolni? És őszintén?! *-*


(Én még ilyen nővel nem találkoztam 10 éves társkeresős pályafutásom alatt. Értem én, hogy a hallgatás is válasznak minősül, de néha jól esne egy tipp, hogy miért ignorál mindenki - ebből talán fejlődni tudnék).

2022. aug. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
67%
#29 Az ilyen balf.aszok miatt ignorálnak, mert attól félnek a nők, hogyha megmondanák, hogy köszi, de nem, akkor elhordanád őket mindennek. Nem tudják, hogy te pont nem ilyen vagy.
2022. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!