Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdemes őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdemes őszintén megmondani hogy NEM?

Figyelt kérdés
Nő vagyok és sokszor már nem tudok mit kitalálni hogy ne sértsem meg azt aki épp randira hív de nem tetszik. Párszor őszintén megmondtam és kb a halálomat kívánták. Meg én voltam nekik a büdös k. 🫤 A pasik miért nem fogadják el normálisan az elutasítást? Hiszen annyi más lehetőségük is van. Velem nem jött össze akkor próbáljanak szerencsét másnál.
2022. aug. 2. 07:55
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
23%
#30 Ez a nagy gond, hogy mindenki egy kalap alá van véve...
2022. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
68%
#21 nem, nincs beleérző képességem abba, hogy valaki képtelen normálisan kezelni egy visszautasítást. Az összes exemet én szedtem fel, férjemet is. Volt, aki elutasított, nem, nem neten, hanem élőben. Megköszöntem a választ, leléptem, többet nem kerestem. Egy-két eset volt, amikor értetlenül álltak, hogy jajj, de azért beszélgessünk, ami miatt a pasik rendre panaszkodnak, mint "friendzone". Ezt se bonyolult kezelni. Egyszerűen nemet mondtam erre, mert nem pajtizok olyannal, akitől többet akartam, de ő egyértelműen nem lát erre esélyt. Nem játszok rajongó kislányt, csak hogy valakinek az egoját növeljem. Ennyit kell tennie egy férfinak is. Tapasztalatból mondom, hogy nem egy nagy varázslat. Szóval... mire fel a sírás,meg arcoskodás visszautasítás után?
2022. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
18%
Bunkó akkor az és? Olvasod/véghallgatod és nem reagálsz, ennyi.
2022. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
51%

#33: te reklamáltad a nőkből a beleérző képességet? Csak mert ha ezek után képes vagy ezt odakenni:


"Olvasod/véghallgatod és nem reagálsz, ennyi."


akkor azt hiszem, teljes joggal mondhatjuk neked a beleérző képesség hiányával kapcsolatban, hogy bagoly mondja verébnek.

2022. aug. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

34

Nem írtam eddig semmit azon kívül, h nem kell egy idegennek semmit megindokolni.

2022. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
6os volt a válaszom.
2022. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
49%

Nem, nem Ő reklamálta hanem én. Egyébként nem a nőkből hanem az emberekből általánosságban hiányolom.


32: Nem abba kell beleérző képességnek lenni, ha valaki bunkó a visszautasítás után, én ezt szerintem sehol nem írtam hanem ahhoz a szituációhoz amikor folyamatosan offolják az embert. Okés te tudod, hogy milyen, mert volt már benne részed. Bár azt azért nem hinném, hogy lekövéreztek volna vagy bármi bántót mondtak volna rád. De abban azért megállapodhatunk, hogy nem sok nőnek van ilyen jellegű tapasztalata. Ha van is általában egy próbálkozás után amitől egy életre elment a kedve az egésztől, mert nemtől függetlenül a visszautasítás senkinek nem esik jól. De voltam olyan szituban, hogy nekem kellett visszautasítanom valakit. Normálisa megmondtam, hogy köszönöm, de nem élnék a lehetőséggel, mert várnak haza. Erre elkezdett a nő engem kutyázni, hogy akkor mit mosolyogtam rá meg céloztam, hogy lehetne valami. Egész este észre sem vettem azt a nőt aki ezt leművelte.

2022. aug. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
68%
Ez a màsik lassan màr emberileg kedves sem lehetek egy férfihez mert azt jelnek, flörtnek veszi. Pl munkàm soràn. De én ugyanolyan kedves lennék a 80 éves nénihez is.
2022. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!