Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már az első randin kel közölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már az első randin kel közölni hogy nem akarok kölköket vagy mikor érdemes ezt megmondani?

Figyelt kérdés
Meg azt is ki kel felyteni mért nem vagy nem mert az az én dolgom semmi köze hozzája?
2022. jún. 19. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%
Nekem az ilyen tini kori gyerekes hulyesegek jutnak eszembe errol.. ki a tokom beszel gyerekekrol ugy hogy meg 3-5 evet sem rlt egyutt..
2022. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Én általában meg szoktam kérdezni, hogy a másik mit keres, mennyire tervez hosszú távra. És mikor elmondja, hogy komolyat akar, akkor szoktam elmondani, hogy én is, de gyerek nélkül képzelem el az életem és nem akarom húzni egyikünk idejét sem, ha ő máshogy tervez.
2022. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Annyira szar trollkodás ezzel az írásképpel! Nem volt jobb ötleted?
2022. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2

Ez nagyon jó ötlet köszi.

Ajtóval se akartam a házba menni de pazarni se akarom időmet

2022. jún. 19. 15:59
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

Ha valami tévedés folytán veled randiznék, én közölném hogy nem akarok 'kölköket' tőled 🤦

(Amúgy tényleg baromi szánalmas trollkodás)

2022. jún. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Az elején érdemes leszögezni szerintem, mert ez megosztó. Sok férfinál ez válóok, valószínűleg nem lesz folytatás, de akik nem ragaszkodnak a gyerekhez azoknál van keresnivalód.
2022. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Lehet 30 ason nem akarsz aztan engem szivatnál meg vele ha 40 esen meg felcsonalsz egy huszonevest vagy ilyesmi


En nem bizom az ilyen kijelentesekben

2022. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Én pont olyan nőre vàgyom aki nem szeretne gyereket,de valószínű a Jetit hamarabb fogom megtalálni :D
2022. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nő
2022. jún. 19. 16:11
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

7

Mert ha van gyereke, akkor már nem kúr félre? Ne mondd már. :DDDD

2022. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!