Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes megmondani egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megmondani egy pasinak hogy hiányzik?

Figyelt kérdés
Randiztunk két alkalommal. Az első után azt mondta jól érezte velem magát, lenne-e kedvem találkozni vele megint. Aztán megint találkoztunk, megint azt mondta jó volt velem lennie. Semmi sem volt még közöttünk. 4 nap telt el a második randi óta, és nem beszéltünk azóta. Gáz ha írok neki egy sms-t hogy hogy van, és hogy hiányzik a társasága?
2013. febr. 16. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:

nem gáz , nyugodtan írj neki. Ha már 2x volt randitok az azt jelenti , hogy érdekled és még hangoztatta is


17/f

2013. febr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"4 nap telt el a második randi óta, és nem beszéltünk azóta"


Az baj. Ilyet többet ne csináljatok. Fura, hogy nem érdeklődött utánad a srác, de tegyél akkor te egy próbát! Ha nem lesz érdeklődőbb irántad, akkor nem vesz komolyan.:S

2013. febr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is csodálkoztam, hogy akkor miért írta utána, hogy jól érezte velem magát, meg hogy örül hogy aznap ráértem.

Mert úgy voltam vele, hogy hátha keresni fog ha már írt nekem, de nem.

2013. febr. 16. 09:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Én akit elhívok randira és jól éreztem vele magam azután másnap azonnal érdeklődök. Nem azt mondom, hogy a srác csak hülyít és nem meri nyíltan a szemedbe mondani, hogy nem tetszel neki, de tartsd meg azért a távolságot és legyél picit gyanakvóbb! Ne hagyd, hogy esetleg megpróbáljon ágyba vinni!
2013. febr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy nem tudom mit akar...Az biztos hogy tetszem neki, de nem tolakodó. Semmi kézfogás vagy ilyesmi nem volt. Az is biztos hogy nagyon udvarias volt velem a randikon, keresi a kívánságaimat stb. És ugye mikor a randiknak vége lett, mind a 2 alkalommal még aznap este írt nekem, hogy jó volt velem, jó éjszakát stb.
2013. febr. 16. 10:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Miből lehet észrevenni ha csak ágya akar vinni?
2013. febr. 16. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!