Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érdemes egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes egy lánynak megmondani hogy mit érzek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Egyszerűen csak mond meg neki amikor kettesben vagy vele,hogy mit érzel iránta és mit szeretnél tőle,így legalább az is kiderül van e esélyed a lánynál!
2008. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lényegretörően.
2008. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
"lany, ezt meg ezt erzem irantad"
2008. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet a konkrét érzelmek rázúdításával el is ijesztheti a lányt. Én először apró kedves kis bókokkal adnám a lány tudtára mit érzek, aztán virág. És mikor meghitt a hangulat, egymás szemébe néztek akkor mondd ki hogy mit érzel. Adj időt neki hogy kibontakozzanak az érzései! hisz lassú víz partot mos:) lány vagyok, nekem ez a módszer jönne be igazán!
2008. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet a konkrét érzelmek rázúdításával el is ijesztheti a lányt. Én először apró kedves kis bókokkal adnám a lány tudtára mit érzek, aztán virág. És mikor meghitt a hangulat, egymás szemébe néztek akkor mondd ki hogy mit érzel. Adj időt neki hogy kibontakozzanak a
2008. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1.no para,2: dont worry 3:csak lazan 4:legy oszinte 5:nezz a szemebe 6: erthetoen...
2008. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az attol fugg....ismered ezt a lanyt...vagy csak lattad a buszon....tessek elkezdeni beszelgetni vele (kozben figyelj az apro jelekre..mosolyog amikor beszelgetsz vele, figyel rad?

...aztan 2-3 beszelgetes utan hivd el egy randira...de ugyesen am...hogy ertse ez egy randi...ha igent mond...akkor tedd kellemesse az estet...es a megfelelo pillanatban elmondhatod. Erdemes picit varni az erzelem kinyilvanitasaval...hiszen lehet hogy csak te erzel iranta ....varnod kell hogy o is reagaljon, erdeklodjon.

2008. júl. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!