Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen érdemes megmondan...

Hány hetesen érdemes megmondani a gyerekeknek, hogy kistesó érkezik?

Figyelt kérdés
A lányaim 8 és 10 évesek. Nagyon szeretnének egy kistestvért. Én pedig most a 7. hétben vagyok. Megmondjam már most nekik? Ma voltam a védőnőnél és hamarosan megtudja mindenki, hogy babát várok. Nem lenne jó, ha a gyermekeim a suliban hallanák meg valakitől!!
2009. okt. 15. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor előzd meg... amúgy azt akartam elsőre javasolni, hogy amikor már kezd gömbölyödni a pocid, akkor mondd el, mert akkor már sokkal könnyebben elképzelhető. Mi, amikor elmondtuk a tesóm gyerekének, hogy lesz unokatesója, de még várni kell rá, nagyon örült. (Kb. félidős voltam, kicsit több) Másnap jött, hogy akkor ő már eleget várt és játszana a babával, hol van :)
2009. okt. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várd meg a 12. hetet, amikor már biztosabb, hogy a baba megmarad. Isten ments, hogy esetleg csalódás érjen téged, vagy a gyerekeidet ha esetleg... Le sem írom.

Boldog babavárást!

2009. okt. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatból csak a 12.hét után.Bár mi a leendő unokatesónak mondtuk el.sajnos nem maradt meg a baba.Ő pedig haragudott rám,szerintem,mert nagyon várta.Teljesen más lett a viszonyunk,pedig előtte imádott,közömbös velem és került.Azóta már van egy 14 hónapos kisfiam és mióta megszületett ismét imád engem!!
2009. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekemi kétgyermekem van már 13 és 9 évessek.

Mi a 12. héten mondtuk meg nekik a babszit. Nagyon örültek neki.

Addigra a neten kerestem olyan oldalakat ahol a baba fejlődését nyomon lehetkövetni hétről-hétre. Nagyon szép képeket és videokat is találtunk. Együtt megnéztük és az összes kérdésüket meg tudtuk így beszélni.

Úgy gondolom, hogy így van már valamilyen kép elöttük a terhességről illetve a baba fejlődéséről.

36 hetes pocakos

2009. okt. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!