Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes munkahelye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes munkahelyen ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én kb 6 éve vagyok a cégnél, a lány most lesz 1. Én 30 vagyok, a lány 32.

Nagyon tetszik, és ő is valamilyen szinten zavarba jön ha beszélünk, de nem tudom hogy azert mert nekem tetszik es ezt érzi vagy mert en is tetszem neki.

Felek kikezdeni, nem tudom hogy sülne el, igaz mas teruleten vagyunk, en minden nap bent dolgozok, o kb havonta 3-4x jar be, a tobbi home office.

A kollegák biztatnak, de en nem vagyok az a bator tipus, szerintem ez ket sor utan latszik is.

A penzugyi teruleten dolgozunk, en ugyfeleket szolgalok ki, o hattermunkazik.

Szerintetek?

Tapasztalat?


2022. júl. 19. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

ha a kollégák biztatnak, akkor tényleg megéri elhívnod :D

ha találkozol vele, hívd el kávéra, vagy ebédre :D

2022. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Munkahelyen ismertem meg a párom, aki a gyermekeim apja, tehát a személyes tapasztalatom jó. Viszont azt is látom, hogy nálunk többségében nem jól sülnek el a munkahelyi kapcsolatok.

Amúgy rátok nézve egyik sem jelent semmit. Kicsit puhatolózni kéne nála, hogy azért tudd, mire számíts, utána már könnyebben fogsz tudni dönteni. Egy jó kapcsolat önmagában attól, hogy közös a munkahely, nem lesz rossz, főleg, ha nem is együtt vagytok nyolc órában.

2022. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kávéra elhívni egyáltalán nem kínos! Te vagy a férfi, kezdeményezz nyugodtan, lehet hogy arra vár h kapd már össze magad. És ha elutasít? nagy kaland, legalább már nem leszel kételyek közt.
2022. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát tényleg egyszerű lenne elhíni, de ugy vagyok vele hogy tobb kevesebb ellentet mellett jol erzem magam a munkahelyemen. Nem szeretnem ha utana kinos lenne a legkor es ugy mennek be mint valaki aki veszitett
2022. júl. 19. 22:14
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

4-es Ez eleve hibás megközelítés. Semmi kínos nincs abban, ha egy ilyen kezdeményezésre nem a válasz, vagy akkor sem, ha végül nem jön össze, és szakítotok.

Az egyetlen probléma az lehet, ha ezt nem tudjátok kezelni felnőtt emberek módjára, és ebből bent is feszültség keletkezik.

2022. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én érezném magam kevesebbnek. Ez a dolog ami kínos lehet belőlem jön.
2022. júl. 19. 22:28
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
"Házinyúlra nem lövünk!"
2022. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem, és nem azért mert a házi nyúlra nem lövünk marhaság van…
2022. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Személyes tapasztalat alapján annyira nem jó ötlet.

Elhívni egy kávéra nem veszélyes, mert legrosszabb esetben nemleges választ kapsz - ebben pedig semmi szégyellni való nincs.

Ha párkapcsolat lenne belőle, akkor azt csak úgy, ha fel vagy készülve arra, hogy szélsőséges esetben munkahelyváltást is követelhet valamelyikőtök részéről. (Természetesen ez a legrosszabb eshetőség, ami akkor, ha felnőttként tudjátok kezelni a dolgokat, nem következik be.) Ha ezek mellett is úgy érzed, hogy megéri, akkor mindenképp érdemes bepróbálkozni.

A közvetlen ismeretségi körömben tudok olyanról is, ahol kiválóan működött a kapcsolat és nemrég össze is házasodott a munkahelyükön megismerkedett pár, úgyhogy szerintem minden eset egyedi.

2022. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 MolotovPunk ***** válasza:
Ha nagyon bejön a nő és úgy érzed te is bejössz neki, akkor próbálkozz nála hátha lesz valami. Azt mondom egy próbát talán megér. Viszont magamból kiindulva nálam ilyen már nem opció. Munkahelyen csajozni szerintem nem túl nyerő, főleg mikor összejössz valakivel, majd később esetleg szakítás után kerülgetitek egymást mások meg pletykálnak rólatok. Volt részem átélni ezt. Igaz én kereskedelemben dolgozom, ott ugye rengeteg dolgozó van, ennek ellenére én 34 évesen már inkább kicsit cikinek érezném, ha melóhelyről lenne nőm.
2022. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!