Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes munkahelye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes munkahelyen ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én kb 6 éve vagyok a cégnél, a lány most lesz 1. Én 30 vagyok, a lány 32.

Nagyon tetszik, és ő is valamilyen szinten zavarba jön ha beszélünk, de nem tudom hogy azert mert nekem tetszik es ezt érzi vagy mert en is tetszem neki.

Felek kikezdeni, nem tudom hogy sülne el, igaz mas teruleten vagyunk, en minden nap bent dolgozok, o kb havonta 3-4x jar be, a tobbi home office.

A kollegák biztatnak, de en nem vagyok az a bator tipus, szerintem ez ket sor utan latszik is.

A penzugyi teruleten dolgozunk, en ugyfeleket szolgalok ki, o hattermunkazik.

Szerintetek?

Tapasztalat?


2022. júl. 19. 22:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én kb. életem szerelmét találtam meg egy kollégám személyében. Nem egy területen dolgozunk de naponta többször látjuk egymást bent. Nem érzem gáznak de sokan mondták, hogy nem jó ötlet meg ilyenek. Teljesen egymásba szerettünk és csak azért mert egy helyen dolgozunk nem fogom eldobni magamtól.
2022. júl. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér.
2022. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint: nem.

Bár kinek hogyan, lehet valakinek bejön a dolog.

Tavaly egy csaj a munkahelyemről kezdeményezett nálam. Én nem tudtam alapból, hogy egy helyen dolgozunk, ő viszont sokszor látott engem ezért odajött egy szórakozóhelyen.

Beszélgettünk elvoltunk, utána randiztunk is (csók volt, más nem), majd egyik pillanatról a másikra megváltozott és nagyon undorító módon lekoptatott.

Utána még ott dolgozott pár hétig a cégnél majd szerencsére lelépett.

De nagyon ciki volt úgy munkahelyre bemenni hogy láttam őt, utána a többiek is "ferde" szemmel néztek rám (pedig én nem csináltam semmi rosszat).

Kiderült hogy szintén a munkahelyről összejött egy másik sráccal, azért dobott engem. A gyerek még pár hétig itt dolgozott majd ő is lelépett, szóval igazából nem jártam olyan rosszul. Ha maradnak cikib lett volna...

2022. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!