Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csúnya 10/3-as pasi vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya 10/3-as pasi vagyok, 31 éves, és úgysem kellek csak csúnya kövér nőknek sőt még azoknak sem, akkor érdemes mindent feladnom?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok és sajnos sosem volt sikerem a nőknél, ami szinte kizárólag a külsőmnek tudható be. Anyagilag most kezdek rendbe jönni, külföld is befigyel, de vállalható, van annyi szabadidőm (itthon) mint amennyi egy átlagembernek, viszont azért megterhelő a munka. És hiába van pénzem, a magánéletemben nyilván semmi nem változott.

Kezdek belefáradni az egész életembe. Ha szar pasinak születtél külsőre, fejen is állhatsz, azoknak van igazuk akik ezt mondják. Ha meg jó pasinak születtél, jóképűnek, akkor meg minden tök mind1, akkor is kelleni fogsz a nőknek.

Az a baj, hogy így nincs motivációm, én magam nem vágyok annyira a pénzre, nem is költöm el így egyedül semmire mert nincs értelme. Egyedül mi a fenének menjek nyaralni meg ilyesmi? Az autók sem vonzanak.

Érdemes lenne így feladnom az egészet, és hazaköltözni mamahotelbe és értelmetlen hobbit találni, pl. WoW-ozni, és mondjuk isteníteni Orbánt vagy valamelyik politikust. Tök mind1 mi csak így elteljenek a napok, az évek és elteljen az életem. Ilyen külsővel úgysem viszem semmire a nőknél, legalább akkor dolgoznom ne kelljen.



2022. aug. 1. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Milyen nőkre vágysz? Valahogy van róla sejtésem, hogy a magadfajta 10/3-as nők nem kellenének azért.
2022. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

"pl. WoW-ozni, és mondjuk isteníteni Orbánt vagy valamelyik politikust."


Te most leírtad az átlagmagyart.

2022. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, legalább egy átlagos kéne.
2022. aug. 1. 12:19
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Ja, egyébként "ami szinte kizárólag a külsőmnek tudható be. " Ezt ki mondta neked?
2022. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A photofeeler mondta, ami a legmegbízhatóbb dolog, ha a külsőről van szó.
2022. aug. 1. 12:21
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Ez amolyan trükk? És eleve mamahotelben laksz? 2, pénzzel flexelni hátha harap ra valaki 3, én biztos vagyok benne ha ajánlok neked egy kedves de duci lányt aki hajlandó lenne veled ismerkedni _> az neked rögtön nem kéne.
2022. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha értelmes hobbit szeretnél, inkabb kezdj el edzeni, akár edzővel, megjön az önbizalmad. Pénzed és szabadidőd úgyis van rá, akkor hajrá.
2022. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Szia.


Bolond vagy Te az a bajod. Mindenen lehet változtatni valamilyen szintem, pl: edzéssel, fodrásszal.

Szívesen segítek, ha küldesz képet magadról, stílusodról.

22/N

2022. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

"A photofeeler mondta, ami a legmegbízhatóbb dolog, ha a külsőről van szó."


Van baj az emeleten :D

2022. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
9: baj bizony. Tehát a lényeg tényleg az lenne, hogy egy élő, hús-vér nőtől kérdezed meg ÉLŐBEN, hogy mi a helyzet, amíg ezt nem teszed meg addig csak rinyálsz, semmi alapja nincs a sírásodnak. Szóval gyerünk, először ezt csináld meg és ha majd visszautasítottak, AKKOR jöhetsz vissza rinyálni, addig nem! Bye!
2022. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!