Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csúnya 10/3-as pasi vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya 10/3-as pasi vagyok, 31 éves, és úgysem kellek csak csúnya kövér nőknek sőt még azoknak sem, akkor érdemes mindent feladnom?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok és sajnos sosem volt sikerem a nőknél, ami szinte kizárólag a külsőmnek tudható be. Anyagilag most kezdek rendbe jönni, külföld is befigyel, de vállalható, van annyi szabadidőm (itthon) mint amennyi egy átlagembernek, viszont azért megterhelő a munka. És hiába van pénzem, a magánéletemben nyilván semmi nem változott.

Kezdek belefáradni az egész életembe. Ha szar pasinak születtél külsőre, fejen is állhatsz, azoknak van igazuk akik ezt mondják. Ha meg jó pasinak születtél, jóképűnek, akkor meg minden tök mind1, akkor is kelleni fogsz a nőknek.

Az a baj, hogy így nincs motivációm, én magam nem vágyok annyira a pénzre, nem is költöm el így egyedül semmire mert nincs értelme. Egyedül mi a fenének menjek nyaralni meg ilyesmi? Az autók sem vonzanak.

Érdemes lenne így feladnom az egészet, és hazaköltözni mamahotelbe és értelmetlen hobbit találni, pl. WoW-ozni, és mondjuk isteníteni Orbánt vagy valamelyik politikust. Tök mind1 mi csak így elteljenek a napok, az évek és elteljen az életem. Ilyen külsővel úgysem viszem semmire a nőknél, legalább akkor dolgoznom ne kelljen.



2022. aug. 1. 12:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy attól,hogy külsőre nem vagy a leghelyesebb pasi, még lehet hogy ha belsőre elég meggyőző vagy ,akkor megkapsz egy átlagos csajt is


Viszont nem értem mi a baj a saját kategóriáddal?


Lehet,hogy ha megkapnál egy átlagos csajt akkor meg azon feszengenél mellette,hogy "fhuuu,ő jobban néz ki mint én,tuti csalni fog valakivel ez miatt,mert nem is vonzódik hozzám külsőre" .

2022. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Engem azok a nők is lepattintottak akik úgy néztek ki mint a ronda fiúk hosszú hajjal (persze neten úgy gondoltam csak előnytelen volt a fotó de kiderült hogy még az is feljavított kép volt), persze ezt túléltem, az fájt hogy a szebbek pláne lekoptattak. Közelebb voltam a 40-hez mint a 30-hoz mikor megplasztikáztattam az arcom és közvetlenül utána összejött egy amolyan insta csaj (szép arc, vékony alkat, nagy mell) akivel azóta együtt vagyok. Persze nem azt mondom hogy mindenki rohanjon klinikára. Én általános iskolás koromban a legjobb csajokkal táncoltam sulibulikon. Aztán gyerekszínészek rémálmaképpen ilyen madárarcom lett (felső állkapcsomhoz képest az alsó alulfejlődött, így az orrom is optikailag nagyon nagynak látszott. Ezt lehetett orvosolni azzal hogy az állcsúcsomat előrehozták és megszűnt a diszharmónia.
2022. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem a 10/3 az a lusta magàèrt tenni trash kategória


Nincs igazam B?

2022. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem azért ki tudnál hozni magadból többet. Hetes jól mondja, állj neki edzeni, testépíteni. Emellett képezd magad szellemileg, mert a nők (legalábbis én) szeretik az okos férfiakat. Tanulj nyelvet pl, azt otthon is lehet munka után. Ahogy testileg kezdesz jól kinézni, és közben az intelligenciád is fejlődik, a magabiztosságod is megjön, ami megint csak tetszik a nőknek.

Egyik sem két hetes dolog, dehát nem vagy elkésve, és neked most épp célok kellenek.

2022. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

van pénzed menj prostizni

ne másokért akarj változni magadért.

csak van ami érdekel van hely ahová el jutnál?


Én is hasonló pasi vagyok én már fel adtam a társkeresést.

Igaz van hogy néha fel nézek társkeresőre de inkább megerősítésként használom az az hogy nincs esélyem.

Nekem igazából jöhetnének az átlag alatti csajok nem szexre célzok vagy is nem csak arra. De rá jöttem hogy náluk sincs esélyem amit megértek saját magamnak sem tetszek,viszont már nem annyira izgat. Ha vágyam csillapítanám meg van a módszer. Maga a szex nem nagy durranás.


Találj barátokat érezed jól magad.

Ha viszont mamahoteles wowos akarsz lenni mert erre vágysz azt ne úgy állítsd be hogy a világ kényszerít.

2022. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!