Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért gondolja sok idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok idősebb ember azt, hogy egy jó házassághoz elegendő annyi, hogy a férj hazaadja a fizetését, nem iszik, nem lép félre, nem bántalmaz?

Figyelt kérdés

2022. júl. 17. 14:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/135 anonim ***** válasza:
87%

Különben 70 fölött a legtöbb férfi már nem is él.

Negyedannyi férfi van, mint nő.

2022. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/135 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát!
2022. aug. 10. 16:19
 33/135 anonim ***** válasza:
77%

Mert úgy gondolkozott a gondolkodásról, hogy ha egyszer lenne időm csinálnám. Mondjuk csütörtökön 6-fél 7 között.


Igénytelen, nem úgy ahogy elsőre gondolod, hanem úgy, hogy igény nélküli. Ezeket alap dolgoknak lehetne mondani. Ne jöjjön senki azzal, hogy van ahol nem az, és? Van ahol meg ettől több van, nem ez a téma most.


Szóval nem jutott eszébe egész életében az, hogy de jó lenne valakivel egy jót beszélgetni, de jó lenne tanulni valakitől, de jó lenne ha a másik szárnyakat adna.


Így csak az maradt ami feltétlenül szükséges. Tartott valaki pisztolyt a fejéhez h ezt kell gondolni?..

2022. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/135 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad a véleményed!
2022. aug. 10. 22:31
 35/135 anonim ***** válasza:
85%

Ha már a sok 20 éves extrém módon intelligens és felvilágosult fiatal szerint a régi emberek ultra primitívek voltak, és csak szégyenből házasodtak, meg a férfi alkoholista volt és verte a felségét, akkor a mai ultra egészséges és mentálisan, emberileg magukat a toppon érző fiatalokra mit fog mondani a 40 év után soron következő generáció? Sorolom:

- öntelt depressziós, mentálisan beteg, drogos, társkapcsolatban felelősséget vállalni nem tudó, minden határt átlépő egoizmussal megáldott, egymást orrba-szájba megcsaló, házasodni gyereket vállalni nem akaró, szórakozásmániás, kizárólag önmaguknak és a külsőségeknek élő, tetoválás mániás embertömeg. Ezek agyát a kor szellemét átitató média mosta ki, hangoztatván hogy kizárólag csak az "ÉN" létezik.


Ennyit meg arról, hogy ki mit lát bele az elmúlt korszakokba. Az én nagyszüleim együtt dolgoztak, együtt szenvedtek, egymást segítették. Párkapcsolatilag átvészeltek egy háborút, szegénységet, nélkülözést. Egyik nagyapám sem volt alkesz, egyik sem verte a családot.

Ha már itt tartunk, akkor ez az egész jobban jellemzi a mai világot, arról nem is beszélve, hogy az erkölcs a béka s*gge alatt van, vagy annál is lejjebb. Milyen király hogy 15 éves kislányokat egy fesztiválon rommá partiznak, meg ők dicsekednek el azzal, hogy TSZ listájuk van. Ja, hogy ez a modernség! Meg hogy a mai nők már megválogathatják hogy melyik férficsoport az, akikkel rendszeresen dugnak. Meg ha egy mai nőnek 30 éves korára 30+ szexpartnere volt! Hmmmm, ez tényleg nagyon ott van! Persze utána lehet panaszkodni hogy nincs normális férfi, meg hogy egy gyerek tönkretenné a luxus életét, meg a testét, meg akkor hogy tudna utazni meg szórakozni. Nincs ezzel baj, így hanyatlanak le a civilizációk. Régen a család volt a lényeg, ma meg a korlátlan szórakozás és az egó.

2022. aug. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/135 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy leírtad a véleményed!


Én nem az időseket akartam szapulni, csak egy részük megalkuvónak tűnt. A mai fiatal nemzedék sem jobb, mert olykor az ego mindent felülír, egyes emberek szinte mindenkin átgázolnak céljaik elérése érdekében.

2022. aug. 20. 11:12
 37/135 A kérdező kommentje:
Ne is mondd, a húgom 18 éves, és az osztálytársaitól is hallottam 1-2 durva dolgot.. Az erkölcs sok esetben tényleg a béka feneke alatt van..
2022. aug. 20. 11:13
 38/135 anonim ***** válasza:
69%

Az a baj, hogy maga az ember mindig kívülállónak érzi magát fiatalon. "Velem sosem történhet ilyen", "én sokkal okosabb vagyok", "amit én tudok az az igazság", "én sosem fogok megöregedni", " a generációm a tökéletes"... stb.


Az a helyzet hogy ezt gondolta az összes generáció, és valahogy mindegyik elbukta a dolgot. Egy van és csak ezt az egyet teheted meg! Felelősségteljesen éled az életed. Akik ma királynak meg milliomosnak meg szuper családdal képzelik el az életüket. Ez alapból csak álom, ezekért tenni is kell. A generációk többsége ezt mindig bebukta, ki miért. A régi generációk semmivel sem voltak jobbak vagy rosszabbak, mindig volt egy aktuális világszemlélet amihez igazodtak az emberek.

2022. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/135 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a zöld kéz. :)
2022. aug. 20. 11:30
 40/135 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezek tényleg szükségesek, de nem elégségesek egy normális párkapcsolathoz, házassághoz. A másik félről, a nőről, annak "erényeiről" egy szó nem hangzik el a kérdésedben, ezzel azt sugallod, hogy a nőnek ezügyben semmi dolga nincsen. Holott egy kapcsolatba mindkét félnek bele kell tenni a munkát.
2022. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!