Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért gondolja sok idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok idősebb ember azt, hogy egy jó házassághoz elegendő annyi, hogy a férj hazaadja a fizetését, nem iszik, nem lép félre, nem bántalmaz?

Figyelt kérdés

2022. júl. 17. 14:57
 91/135 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2023. jan. 27. 14:04
 92/135 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is folyton ezt skandálják :D

Azt kihagytad, hogy "nem kártyázik"

2023. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/135 A kérdező kommentje:

Jaj, tényleg, az kimaradt. :D


Köszönöm, hogy válaszoltál! Nem irigyellek..

2023. ápr. 3. 18:32
 94/135 anonim ***** válasza:
73%
En masik univerzumban elek. Nem tudok ilyenrol.
2023. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/135 anonim ***** válasza:
50%
Mert elegendő . Innentől az asszonyon múlik mit hoz ki belőle
2023. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/135 anonim ***** válasza:
43%

Sztereotípiák. Populista férfigyűlölet. Őszintén mondom, fogalmam sincs magáról a kérdésről sem. Én férfikent húzom az igát, meg kell felelnem a munkahelyemen, a magánéletben, otthon a családnak, a feleségemnek. Mi közösen döntünk, közösen visszük a háztartást, közösen neveljük a gyereket.


Szóval ez a proli ősbunkó paraszt férfi modell nekem idegen, sem a családban, sem a környezetemben, sem a társaságomban nem látható.


Oké értem én hogy van pár ember aki egy sz*r családban, egy sz*r apa mellett, egy sz*r férfi mellett nőt fel vagy él(t), de ez nem azt jelenti hogy ez lenne az általános.


Sőt, most meggyalázom a médiát és a modern agymosást, de régen sem volt ez elég, régen is többségben voltak a normális férfiak, ugyanis hogy egy család működni tudjon, oda akkor is a nő és a férfi közös munkája kellett. Természetesen akkor is voltak trógerek, de ha már itt tartunk, sanszos hogy ma sokkal több van mindkét nemben, főleg úgy hogy ma már mindent szabad és büntetlenül.


Ha valaki férfi vagy nőgyűlölő, akkor ne adja már be ezt úgy, hogy ma minden nő vagy férfi egy értéktelen hulladék lenne. Max az ő saját világában, ahol a beteg lelkének jobb ha azt gondolja hogy mindenkinek sz*r. Pedig nagyon nem!

2023. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/135 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2023. szept. 2. 11:07
 98/135 anonim ***** válasza:
91%

96: És a közösség. A közösség ereje ami ma már nincsen meg.

Régen (1970 környékén is még) ha disznót vágtál jött a szomszéd, a sógor, a fél utca. Építkezésnél jött az uncsitesó , nagybácsi, iskolatárs, mindenki és felépítették a házat. Ez a fajta mentalitás ma már maximum a jehova közösségekben van jelen. Emiatt is nehezebb ma helytállni, mert ma nincsenek már ilyenek. Nincs összefogás, mindenki egyedül akar boldogulni maximum a párjával, aztán meg csodálkoznak, hogy nem megy, meg "régen minden jobb vót'"

2023. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/135 anonim ***** válasza:
75%
98. Én már nem vitatkozom senkivel. Az emberek szívből gyűlölik a másikat, csak a felszines ejrópér jópofizás megy, ha már összemelegedtek vagy helyzet van, gusztustalanok egymással. Csak az érdek és a haszon. Persze, persze, régen olyan szar világ volt, régen olyan elnyomás alatt éltek az emberek. Hát ja, csak akkor még emberből voltak faragva. Nem kell bemutatni a korszakot, 50 éves vagyok, nem hallomásból értesülök a baromságokról.
2023. szept. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/135 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2023. szept. 6. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!