Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért gondolja sok idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja sok idősebb ember azt, hogy egy jó házassághoz elegendő annyi, hogy a férj hazaadja a fizetését, nem iszik, nem lép félre, nem bántalmaz?

Figyelt kérdés

2022. júl. 17. 14:57
 101/135 anonim ***** válasza:
85%

96) "Szóval ez a proli ősbunkó paraszt férfi modell nekem idegen, sem a családban, sem a környezetemben, sem a társaságomban nem látható."

Tök jó neked. Szívesen bemutatnám neked nagyszüleim szabolcsi faluját, ahol - a fél országhoz hasonlóan - máig ig akar kikopni ez a norma 🤗

2023. nov. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/135 anonim ***** válasza:
100%
*alig akar
2023. nov. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/135 anonim ***** válasza:
82%
Ez a mentalitás egy olyan korból maradt ránk, amikor a nők a legtöbb közegben ANNYIVAL sz.rabbul jártak egyedül társadalmilag / gazdaságilag / mindenhogy, hogy valóban jobb perspektíva volt egy bármilyen férj. Ha volt akkora szerencséjük, hogy pl nem verte őket, az a közösség szemében már irigylésre méltó volt.
2023. nov. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/135 anonim ***** válasza:
85%

26:

"azok az emberek, akik ilyesfajta kapcsolatokban élnek, a közösségi oldalakra lépten-nyomon képeket töltenek fel, azt üzenve a világnak, hogy dúl a szerelem"


Ezek 70+-os emberek??

2023. nov. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/135 anonim ***** válasza:
77%
92: Neked kik skandálják?
2023. nov. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/135 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


103-as, ezt én is így látom..

2023. nov. 24. 08:35
 107/135 anonim ***** válasza:
29%
103. Ó igen, a nőket folyamatosan verték, olyan rossz volt nekik évezredekig! Ámde most! Nem kell kapcsolat csak dugópajti, nem kell semmit sem csinálniuk, övék a világ! Lesz ennek olyan böjtje, de sebaj.
2023. nov. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/135 anonim ***** válasza:
80%
107) Ironizálhatsz, de a családon belüli erőszak és alárendelt helyzet a legtöbb közösségben abszolút a 'kultúra' része volt, ahogy az is tény marad, hogy gazdaságilag erősen korlátozták a nőket a közelmúltig. Én legalábbis jogfosztásnak tekintem, ha elzárnak az oktatástól, normális kereseti lehetőségektől, jogorvoslattól, örökléstől, stb és így egész életemben gazdaságilag (is) férfiakra vagyok utalva. Tán csak nem baj, hogy ezt meghaladtuk.
2023. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/135 anonim ***** válasza:
90%
107) nem tudom, hol élsz, a környezetemben lévő felnőtt nők mindegyike dolgozik és/vagy gyereket nevel, legalább (ismerjük ugye a szatisztikákat khm) 50%-ban ellátja a háztartást és úgy általában véve rohadtul nincs semmivel kevesebb dolga (sőt), mint egy mai férfinak. Azt meg már hadd döntse el mindenki magának, hogy kapcsolatban akar-e élni, nem tudom, miért gondolod, hogy a nők bárkinek is tartoznak azzal, hogy összejöjjenek valakivel.
2023. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/135 anonim ***** válasza:
38%

108. Blablabla. Rengeteg nő jó családban élt, jó férjjel az oldalán. Csak tudod amikor a háborúkba meg a bányákba kellett menni, oda meg a férfiak mentek. Meg a családban is anyára volt szükség a gyerekek mellé, ami munkával járt, addig a férfiaknmeg a kemény fizikai munkát vitték. Az akkori berendezkedés ilyen volt, ettől volt működőképes. Elhiszem hogy ma már ezek nem kellenek, mert a férfiakra gyakorlatilag nincs szükség. Sebaj, az új világ már ott van nyugaton, ha kiteljesedik bőven lesz okod panaszra. Mondjuk már most is, mert alig van normális család, alig születik gyerek, a demográfia pokla meg még a te életedben is megégeti a nőket keményen. Vagy miben reménykedsz? Ez csak egyszerű matek! Az 1.41-es születési rátához képest ott van a 5.9-es. Jártál mostanában vidéken?


Ami meg szorzó tényező hogy ameddig az 1.41-es szülővé válik, addig az 5.9-es nagyszülővé.


Nekem nyugodtan panaszkodhatsz, értem mi a gondod, de az 5.9-es magasról tesz rá, ő majd csak elveszi büntetlenül ami kell neki. Gondolod hogy ezt majd megúszod? Hogy ilyen nem lesz sosem?

2023. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!