Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt én érzem kihasználásának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt én érzem kihasználásának?

Figyelt kérdés
A történetben most mindegy ki vagyok én,nem akarom ,hogy ez alapján érkezzenek válaszok.Adott egy pár,együtt élnek,a nő terhes lesz gyerekük lesz,kiesik a munka világábol a nő.Ezalatt a férfi dolgozik,nagyon beindul az üzlet ,vesz egy 3 szobás lakást,odakoltoznek a nővel és a gyerekkel.A lakás csak a férfi neven,nem is hajlandó kozosre,házasodni meg pláne nem.A nő már visszallt a munka világába,és igazságtalannak tartja ,hogy O ugyanúgy beletesz minden Ft a közösbe,és mégis csak a férfi tulajdona minden.A férfi szerint csak azért akar a nő hozzámenni,hogy válás esetén kisemmizze!Ti hogy látjátok?
2022. máj. 28. 13:47
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
"De ennyi idő alatt, ha dolgozna is a nő nem keresne annyit, hogy lakást tudjon venni." - honnan tudod? Különben meg akármennyit keresne a nő, az még mindig sokkal több, mint amit gyes címszó alatt kap. Szóval szülne a f.szom ilyen aranyásó faszinak, aki mellesleg fordítva ül a lovon és azt hiszi, még ő van lehúzva, miközben a nőjén élősködik.
2022. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
78%

Anyuka 2 évig otthon van a gyerekkel. 6 hónapig CSED-et kap, ami a fizetése 100%-a, majd GYED-et, ami a fizetése 70%-a, tehát van bevétele.


Egy 3 szobás lakás még vidéken is minimum 25 Millió. Mivel foglalkozik a pasi, hogy 2 év alatt félre tudott tenni 25 milliót?

2022. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
79%
Elfelejteted az csaladi adokedvezmenyt amit apu felvehetett a gyerek szuletese utan. Illetve a cspt.
2022. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
22 de azt a gyerekre költi a nő es nem magának lakásra gyűjt.
2022. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
24, de normál esetben, ha az anyuka otthon marad az apuka áll mindent a gyerek költségeit is.
2022. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Jelen esetben az apuka saját szakállra "épít", az anyuka meg kvázi ki van semmizve
2022. máj. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
79%
Én továbbra is kételkedem, hogy apuka 2 év alatt összerakott egy 3 szobás lakásra valót.
2022. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
16%

Nem olvastam mindet végig, de itt jellemzően kölcsönös bizalmatlanság van (mai világban jogosan!). Amúgy mindkét félnek igaza van, de mások az arányok.


1. Jogos, hogy a nőnek is jár valami, hiszen kiesett a munkából stb.


2. Viszont, ha a nőnek kiesett pl. 3 év meló, ez átlagbérrel számolva (Gyed, Gyes nélkül) kb. 10-11M mínusz. Ezért egy 80M-ós lakás felét elvárni (40M) aránytalan.


Vagyis, ha a hapsi nem ad semmit, akkor 10 misivel húzza le a nőt, viszont ha a nő megkapja a fele lakást, akkor 30 misivel húzza le a srácot. Erre szoktam mondani, hogy gyerek házasság után, de házasság csak szerződéssel, ahol kiszámolva le van írva, hogy mikor kinek mennyi jár, ha válás lenne...


34F

2022. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%

És végül minden férfinak, akik anyagilag sokkal rosszabbul álló nőt terveznek elvenni:


Ha a nő szerint egy fair (értsd: kiszámolt, de így is nagyvonalú) házassági szerződés "megalázó", akkor biztos, hogy aranyásó. Ezen a téren nem szabad az érzésekre hallgatni, mert át lesztek b.szva!


34F

2022. máj. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
88%
28# 2.pont De a nőnek a gyerekekre megy el a penze nem magára. 100%-ot belead a haztartasba hazassagba magara meg zero.
2022. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!