Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt én érzem kihasználásának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt én érzem kihasználásának?

Figyelt kérdés
A történetben most mindegy ki vagyok én,nem akarom ,hogy ez alapján érkezzenek válaszok.Adott egy pár,együtt élnek,a nő terhes lesz gyerekük lesz,kiesik a munka világábol a nő.Ezalatt a férfi dolgozik,nagyon beindul az üzlet ,vesz egy 3 szobás lakást,odakoltoznek a nővel és a gyerekkel.A lakás csak a férfi neven,nem is hajlandó kozosre,házasodni meg pláne nem.A nő már visszallt a munka világába,és igazságtalannak tartja ,hogy O ugyanúgy beletesz minden Ft a közösbe,és mégis csak a férfi tulajdona minden.A férfi szerint csak azért akar a nő hozzámenni,hogy válás esetén kisemmizze!Ti hogy látjátok?
2022. máj. 28. 13:47
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Ami lemaradt,a jó csinált mindent a háztartásban ,és a gyerekkel ,mivel a férfi csak a pénzt hajtotta,így szerinte a nő dolga volt.
2022. máj. 28. 13:49
 2/36 A kérdező kommentje:
Nő*
2022. máj. 28. 13:49
 3/36 anonim ***** válasza:
83%

En ugy láttam hogy csak szívás lenne Nekem anyagilag egy gyerek. Mert a munkabol valo keresetkiesést nem fizeti ki nekem egy ferfi sem.

Ergo en szivok a havi minuszokkal es ennek tetejébe az utolso centem is a gyerekre megy el.


Abszolut igazságtalannak tartom ha ez mellett a ferfiak semmit nem fizetnek ki es nem kárpotolnak ha az ő kölykükre megy el mindenem plusz ingyenszitterré ingyentakaritová is tesznek!

2022. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Menjen el a pasi gyesre. Aztán tudni fogja mi igazságos.
2022. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok

Folyt Exemnek en speciel meg is beszeltem ezt ELŐRE! Gyerekvállalás elott hogy ha en anyagilag szívok megis mit akar ő állni ebből. Es semmit!

Na kozoltem is hogy nem szülök neki!

2022. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
31%
*exemmel
2022. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
17%

Soha nem lesz közös vagyon az a lakás mert , házasság előtt szerezte, illetve amikor a férfi vette, a nő nem dolgozott.

Szóval nyugodtan összeházasodhatnak, az a lakás soha nem lesz a nőé :)

2022. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt látom.Es már mondtam is hogy ez nem lesz jó,mert én is megegettem magam.
2022. máj. 28. 13:56
 9/36 A kérdező kommentje:
Akkor jogos,hogy a nő aki nevelte a gyereket és vezette a háztartást amíg a férfi tudott dolgozni és lakást venni,az kizárólag csak a férfié?!Én nem így látom ,szomorú ,hogy nők szülés után ilyen kiszolgáltatott helyzetben lesznek.
2022. máj. 28. 13:57
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt gyereket vállaltak nem beszélgettek a jövőjükről?

Nem volt megbeszélve, hogy kinek a nevén lesz a lakás?

Mikor párkapcsolatot kezdetek egymással akkor nem beszéltek egymással a jövőképükről?

Ha már az elején ezt megbeszélték volna, akkor kiderülhetett volna időben (még a gyerek megszületése előtt), hogy ha nem egyezik a jövőképük, vagy a pénzkultúrájuk. Nem akkor kell már kapkodni a fejeket, amikor már gyerek is van, hanem már az elején fontos a nyílt és egyenes kommunikáció.

Ha két ember gondolkodása az alapoknál nem egyezik, akkor még időben kereshetnek mást maguk mellé akivel egyeznek a közös életcéljaik.

2022. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!