Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok erről a felállás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a felállásról? Szerintetek ez logikus döntés vagy a férj kihasználása?

Figyelt kérdés

Adott egy házaspár 3 gyerekkel. A nagy 4 éves, a kicsi 1,5, a harmadik újszülött.


A nagy oviba jár, minden reggel az apa viszi.


Nektek ez nem furcsa? Hiszen a nő azért van otthon, hogy gondoskodjon a gyerekekről, most ez az ő munkája.


2014. szept. 23. 10:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a kihasználás?

Apuka gondolom megy munkába és közben elviszi a saját gyerekét az oviba. Hol itt a hiba???

2014. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút elismerésre méltó, hogy az apuka látja, hogy újszülöttel, és 1,5 éves, plusz 4 éves gyerekkel reggel elindulni nem lehet, legalábbis borzasztó nehéz. Ha az újszülöttet szoptatni kell, mert éhes, az 1,5 éves lekötni, 3 gyereket felöltöztetni, babakocsit húzni, nyúzni a picinek, 1,5 éves még nem megy olyan gyorsan.....Én csak becsülni tudom azt az apukát!
2014. szept. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés komoly?

A nő nem csak magának szülte a gyereket,az apának ugyanúgy kötelessége gondoskodni róla.Gondolom neked nincs gyereked,mert ha lenne,biztos nem használnád a kihasználás jelzőt.Az apának gondolom nem nagy fáradtság 15 perccel hamarabb elindulni,és lerakni a gyereket az oviban.Ezzel szemben az anyának három gyereket kellene elkészíteni,sőt felébreszteni.A 1,5 éves is biztos babakocsis még,nem egyszerű megoldani.

Nekem inkább az a furcsa,hogy valaki így gondolkodik,mint te.

2014. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez így teljesen ésszerű döntés. Nem tenne jót az újszülöttnek,ha naponta bevinné őt anyuka 20-30 náthás ,hapcizó,köhécselő ovis közé. Meg még számtalan okból jobb,és könnyebb így a 2 kicsinek,és az anyukának is. Teljesen rendben van,és szó sincs kihasználásról.
2014. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk csak egy újszülöttünk van amúgy (igen nekÜNK, nem csak az enyém..), és a te nézetedben nap mint nap kihasználom az apját, ő megy bevásárolni, sőt altatni is szokta, meg fürdrtni a gyereket. Tudom felháborító, hiszen ő "csak"az apja..

mire gondolnak ilyenkor az emberek, most komolyan...???

Megvárom, h legyen 3kisgyereked, aztán meglátjuk te hogy csinálod. Minden tiszteletem az övék, h ép ésszel bírnak 3ilyen picivel!!!

2014. szept. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Nekünk is 3 van, ezért furcsa. Azért voltam velük otthon, hogy ezeket a dolgokat megoldjam.

A férjem is foglalkozik velük, de reggel ő dolgozni megy, időre. A nő pedig egész nap otthon van, tudná úgy alakítani a napirendet, hogy megoldja.


Mondjuk nekem már az is magas, hogy miért kell egész napos ovi, ha az anya otthon van, de ez mostanában elég nagy divat.

2014. szept. 23. 11:01
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem divat, dontes kerdese. Szerintem minden gyereknek jot tesz a kozosseg. Gyorsabban fejlodnek, nyitottabba valnak, stb. Gyereknek, gyerek a baratja, sokszor sztem erdekesebben tolti a napjat az oviban mint otthon anyaval.
2014. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Hú a kérdező egy ősanya.....az ilyeneknek úgy se lehet megmagyarázni.....
2014. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%

Apuka csinálta azt a gyereket, hadd vigye csak oviba.

Annyit csinálj, amennyit később el is bírsz.

2014. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, teljesen normális. Egy 4 éves gyereknek szocializálódnia kell más gyerekek között, az anyjának elég munkát ad egy másfél éves és egy újszülött.
2014. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!