Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok erről a felállás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a felállásról? Szerintetek ez logikus döntés vagy a férj kihasználása?

Figyelt kérdés

Adott egy házaspár 3 gyerekkel. A nagy 4 éves, a kicsi 1,5, a harmadik újszülött.


A nagy oviba jár, minden reggel az apa viszi.


Nektek ez nem furcsa? Hiszen a nő azért van otthon, hogy gondoskodjon a gyerekekről, most ez az ő munkája.


2014. szept. 23. 10:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok közöd van hozzá. Nekünk se.
2014. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi elég legyen a gyereknek:

-játszótér

-séta

-játék otthon


Gratulálok. Lehet, a te 4 évesed nem igényli a társaságot. Másé meg igen. Nem mindegy gyerek szobanövény.

2014. szept. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Hidegben, hõban, szélben , esöben igenis vinni kell a másfél évest és az újszülöttet, minden reggel, mert neked az úgy tetszik.

Nekem 4 van, a nagy iskolás, a 3 éves ovis, az ikrek másfél évesek. A kisfiam én viszem oviba, mert a férjem motorral jár, addig itthon hagyom az ikreket anyuval. Vagy kapaszkodj meg, a 13 éves is szokta hozni-vinni oviból, és ö kérte. Tudom, biztos öt is kihasználom.

Mentem már a 3 kicsivel jó párszor egyedül, a legnehezebb, amikor kiszállunk a kocsiból, meg beszállunk, mert a 3 gyerek 3 felé megy, és 2 kezem van, és ugye úttest is van a közelben, olyankor a 3 éves vigyáz az egyik kicsire, fogja jó erösen a kezét, amíg a 3.at is kiszedem a kocsiból. Rajtam meg a víz folyik, nehogy baj legyen. Szóval ha nem muszáj, nem megyek egyszerre a kicsikkel. Pluszba még öltözteni öket, elindulni a 3 gyerekkel, ez minimum fél óra.


Neked vagy nagy nincs 3 gyereked, és csak dafke írtad, vagy irigy vagy, hogy másnak van segítsége, neked meg nincs.

2014. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
96%

Marha nagy szerencséd van a gyerekeiddel.

Az én kisfiam nem egy pudnig. Örültem hogy óvodás lett három gyerekkel felért, és annak is hogy vége lett a GYES-nek és mehettem dolgozni.

Te nyilván erre születtél hogy ősanya, szuperanya légy, és másokat ítélj! Sajnálatos, gondolom a gyerekek mellett másra nem jut időd, csak ilyeneken kombinálni. :)

További szép napot.

2014. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Nagy intelligenciára vall egy ismeretlen 4 évest szobanövénynek titulálni. A te gyerekeidnek valóban jobb a közösség, ott biztos több empátiát tanulnak, mint tőled.


Gyerekdalokat, mondókákat tanulni és eljátszani őket, rajzolni, festeni, gyurmázni, kézműveskedni, bábozni, szerepjátékozni egy anya is tud, csak kreatívnak kell lenni és rászánni az időt.

2014. szept. 23. 15:34
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 gyerekem van a nagy most lett óvodás. Én szoktam vinni hozni Őket mert apuka úgy dolgozik, hogy pont nem tudjuk megoldani. De én lennék a legboldogabb, ha apuka tudná vinni. Reggel a 6 hónapost kelteni kell mert még akkor aludna. A kisebb még félkómás de Őt is öltöztetni kell mert hát máshogy nem tudom megoldani. Szóval én örülnék, ha a párom tudná vinni és nem érdekelne, hogy ki mit gondol :)
2014. szept. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Húgomnak volt egy osztálytársa aki 9 évesen kezdte az első osztályt, mert anyuka 5 éves koráig otthon volt vele, mert jöttek sorban a testvérek és csak az utolsó 1 évre került volna oviba az iskola előtt. Csak épp azt az 1 évet végigbőgte, hogy neki az anyukája kell, ő nem tud az oviban aludni, ő utálja a gyerekeket. Aztán még 2 évig az iskolapszichológus mondta azt, hogy nem érett az iskolára, mert képtelen gyerekek között lenni és játszani se tud velük. Végül csak azért engedték iskolába, mert nem volt szellemi fogyatékos és korán érőként elkezdtek látszani rajta a kezdődő pubertás kor jelei. És mivel falusi iskola megegyeztek, hogy valahogy megoldják. Egyébként pedagógus volt az anyuka, így foglalkozva volt vele. 5 éves korára írt és olvasott a gyerek plusz rengeteg mondókát és éneket tudott, sőt még szavalni is megtanult. De közösségbe addig nem járt, a falu egyetlen játszótere nem volt igazi közösségi hely.


Egyébként otthon egy anya hogy biztosítja a játékon kívül az ovis barátokat és az olyan játékokat, ahol a nemek közti különbség felismerési és megismerése a lényeg? A papás mamás és társai. Az még rémlik, hogy minden héten másba voltunk beleszerelmesedve, mert a nagyok is így csinálják. És büszkén meséltük otthon, hogy a Bence puszit adott. Vagy fúj képzeld a Fruzsi megmutatta a bugyiját a fiúknak a bokorban. Vagy ma a Dani volt a férjem és olyan finom sütöttem, hogy a Dani szerint én voltam eddig a legjobb felesége. (papírfecnik az udvari faházikó konyhájában "sütve")


Ezek szerintem egy gyerek életében fontos dolgok, amiket otthon jobb esetben képtelenség átélni. Vagy végül is lehet anyám asszony katonáját is nevelni, akinek anya a legjobb és egyetlen barátja, akivel mindent meg tud beszélni és aki kinyalja a fenekét.

2014. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Érdekelne h két kicsi mellett mikor van idod kezmuveskedni

Eg kreativ jatekokat jatszani a naggyal? egyik a melleden, masikat szeded le a szekrenyrol, a harmadik kezedben meg a gyurma?? hogy kell elkepzelni, vizualis tipus vagyok!!

2014. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, hát ő tökéletes anyuci biztos, valahogy elképzelni nem tudom, hogy ezt mosolyogva, picit időben etetni, pelenkázni, másfél éveset szórakoztatni, 4 éveset fejleszteni, főzni, mosni, takarítani, és mivel ő a nő, mire a férje hazaér, totálisan kiszolgálni őt. Gondolom mellette még bombázó és mindig kész egy kis hancura.Más erre miért nem képes????
2014. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ès te egymagad megtestesítesz egy egèsz ovis csoportot, ès szocializálod a közösségbe a gyereket?
2014. szept. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!