Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ilyen gerinctelen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gerinctelen?

Figyelt kérdés
A férjemmel külön élünk, viszont anyagilag függünk egymástól. Van hitel, közös gyerek, közös ingatlan, albérlet, természetesen minden az én nevemen. Most nem tud dolgozni, mert baleset érte. Január óta egy fillért nem ad. 2 ingatlan összes rezsijét, a hiteleket, a gyerek összes költségét én fizetem, jövő hónapban is én fogom. Jövő hónapban én is táppénzen leszek műtét miatt. A férjem sem fog még dolgozni. Azt mondta, nem tud pénzt adni, nincs bevétele, de hamarosan elad ezt azt és lesz pénz. Én hülye megsajnáltam. Természetesen semmit nem adott el, mert nincs mit eladni. Mindenhova kocsival furikázik. Erre jön ma az email, hogy valami csomagot rendelt. Itt kicsit elgurult a gyógyszerem, hogy én azt sem tudom, hogy fizessek, a visszakapott adóból megint nem tudok semmit félre rakni, magamra költeni, kicsit utazni, mert fizetnem kell, ő meg el, mint Marci hevesen. Az nem megoldás, hogy nem fizetek, mert mivel az én nevemen van, akkor mindenhol kikapcsolnak mindent. Én szívom meg így is, úgy is.
2022. febr. 22. 13:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
2%

akkor nem volt gerinctelen, amikor aláfeküdtél?

vagy a pötse azért még működött?

meghallhatnám én a másik felet is...

2022. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg azt kellene, hogy a régi albérletben lemondod a szolgáltatásokat ha a férjed nem hajlandó fizetni. A különélésetek alatt csak általad visszafizetett hitel már nem számít közös befizetésnek, a vagyonközösség csak az együttélés idejére szól. A házasság élet- és vagyonközösség. Ez már nem az. Nem tudom, mennyi a hitel a lakhatatlan házra, de lehet, jobban járnátok mindketten, ha inkább eladjátok. A bank megkapja ami jár, neked annyival többet ítélnek meg a bíróságon amennyit egyedül törlesztettél. Persze csak ha 50-50%-os tulajdon. A gyerekre általa adott pénzt mindig utaltasd, hogy legyen nyoma mióta nem fizet.
2022. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!