Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ilyen gerinctelen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gerinctelen?

Figyelt kérdés
A férjemmel külön élünk, viszont anyagilag függünk egymástól. Van hitel, közös gyerek, közös ingatlan, albérlet, természetesen minden az én nevemen. Most nem tud dolgozni, mert baleset érte. Január óta egy fillért nem ad. 2 ingatlan összes rezsijét, a hiteleket, a gyerek összes költségét én fizetem, jövő hónapban is én fogom. Jövő hónapban én is táppénzen leszek műtét miatt. A férjem sem fog még dolgozni. Azt mondta, nem tud pénzt adni, nincs bevétele, de hamarosan elad ezt azt és lesz pénz. Én hülye megsajnáltam. Természetesen semmit nem adott el, mert nincs mit eladni. Mindenhova kocsival furikázik. Erre jön ma az email, hogy valami csomagot rendelt. Itt kicsit elgurult a gyógyszerem, hogy én azt sem tudom, hogy fizessek, a visszakapott adóból megint nem tudok semmit félre rakni, magamra költeni, kicsit utazni, mert fizetnem kell, ő meg el, mint Marci hevesen. Az nem megoldás, hogy nem fizetek, mert mivel az én nevemen van, akkor mindenhol kikapcsolnak mindent. Én szívom meg így is, úgy is.
2022. febr. 22. 13:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek, nekem apám ilyen
2022. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a neveden van az ingatlan, akkor miért is közös?
2022. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az az ingatlan, ahol a férjed él a te neveden van? Azt add el és csá.
2022. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Eladod az ingatlant, abból kifizetitek a hitelt és a maradékot felezitek, vagy marad neked. Ezután behajtod rajta a gyerektartást és elmentek a gyerekkel külön albértelbe. Probléma megoldva. Muszáj ennyire életképtelennek lennie egy felnőtt embernek?
2022. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem, az ingatlan fele fele, az összes hitel és közüzem az én nevemen van. Nem tudom eladni a házat.
2022. febr. 22. 14:06
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg férfi ilyen, mi családunkban kb. az összes férfi ilyen. Mégis a nőkre mutogatnak, hogy pénzéhesek lol. Elnézést az offért.
2022. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#4 én is albérletben lakom meg a férjem is. A közös ingatlan nem lakható.
2022. febr. 22. 14:07
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

Minek mindenből ennyi? 2 ingatlan? Kocsi neki?

Hitelt váltsd ki...

Talán nem kellett volna hozzámenni..

2022. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom kiváltani, mert már hitelképtelen vagyok. Egy ingatlan van, az közös, az autó a férjemé, nem is egy. De egyet sem ad el, mert neki kell. Ez a baj, hogy nincs fogásom rajta.
2022. febr. 22. 14:10
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
#7 A közös ingatlant közösen eladjátok és miután kifizettétek a hitelt a maradékon osztoztok. Nem vagy köteles annak az albérletnek a rezsijét fizetni, amiben nem laksz. A nem használt ház nem termel nagy kiadást. Mi újítjuk az örökségem és a villany havi 3000, a víz 800, a fűtés 6000 forint és mi ott dolgozunk is, szóval mennek a munkagépek. Több sebből vérzik ez a sztori.
2022. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!