Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még ezek után is képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még ezek után is képesek egyesek tagadni a női hipergámiát?

Figyelt kérdés

[link]


Most lehet mondani, hogy kiragadott példa, de elég csak szétnézni Tinderen meg Badoon, mennyi párkapcsolatban élő nő keresgéli a meglévőnél jobb pasit. A nők telhetetlenek, nem tudnak megelégedni a meglévő jóval, képtelenek megbecsülni még azt a férfit is, akit saját maguk választottak.


És kerüljük a "bezzeg a férfiak"-ozást, ebben a kérdésben a nőkről van szó.



2022. jan. 24. 02:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
18%

A (fel)csuti a nekivalo. Egy rasszba tartoznak....



37F incel

2022. jan. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Kit érdekel? Foglalkozz magaddal.
2022. jan. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom ki ez a Kulcsár Edina és nem is érdekel, még a linket se nyitottam meg, annyit se érhet. Gondolom valami aluliskolázott influencer.

Nők viszont válogatnak mert válogathatnak. Ezért szokták azt mondani, hogy egy okos férfi egy szinttel lejjebbről választ. Akkor a csaj azt hiszi megfogta az isten lábát a faszi meg szarhat rá nagyívben. Akkor van gond, mint nálam, hogy faszi már a legalján van, onnan már nincs hova lenyúlni :(.

2022. jan. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

#1: Szerintem meg pont az új kanjával tartoznak egy rasszba, meg 8 általános és celebség miatt még szintileg is jobban stimmelnek. De nem ez volt a kérdés.


#2: Azt teszem, ezért döntöttem úgy, hogy továbbra sem veszek komolyan egy nőt sem, aki rám akar csimpaszkodni azt dobom és keresek mást, közben pedig gőzerővel építem a karrierem, mert ha megöregszik a testem, akkor már csak így kaphatok minőségi fiatal husit. Ha pedig egyszer véletlenül gyereket akarok, akkor béranya, úgy legalább biztos nem fogok miatta egy olyan szutyokhoz kötve lenni, aki valamikor régen kipottyantotta magából, azóta meg már ki tudja hányadik kanját fogyasztja meg a gyerekelhelyezési procedúrát is megúszom.


Félelmetes, hogy ilyen világban hogy mernek egyesek ennyire felelőtlenül dönteni meg beleugrani kapcsolatokba, elköteleződni egyszerre több helyre... Éri az embert elég stressz a kiszámíthatatlan gazdasági helyzet miatt is, nem hiányzik még neki, hogy egy nőstény miatt is rettegjen, hogy mikor indul be nála a hipergám ösztön, aztán hagyja őt ott évek, gyerek, közös lakás meg minden után...

2022. jan. 24. 02:51
 5/30 anonim ***** válasza:
98%
De ezek az emberek egy kaliberűek. Emberileg ugyanolyan köpödelem mindkettő.
2022. jan. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon primitív. Proli szintű gondolkodás.
2022. jan. 24. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%
És te ennek megfelelően magad szintje alatt keresgélsz kettővel, hogy legyen esélyed? Vagy miért fontos elismerni?
2022. jan. 24. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%

Van női hipergamia. Ez a férfi oldalon is megtalálható, evolúciós szempontból fontos, mert mindig az volt a lényeg, hogy a lehető legeletkepesebb utód szülessen.

Ha van esélyed nagymellu, gyönyörű Annánál és kasszás túlsúlyos Erzsinél is, akkor melyiket választanád, ha mondjuk szemelyisegre közel azonosak ? Na ugye.

Egyébként a férfiakra sokkal jellemzőbb az, hogy összejönnek egy lánnyal csak úgy, hogy addig is legyen valakivel szex meg ne kelljen egyedül lenni, aztán ha találnak egy olyat, akihez érzelmek is fűzik, úgy dobbant, hogy nyoma sem marad.

Egyetlen lány ismerosomnel sem láttam azt, hogy kapcsolat közben jobbat keres a meglévő párjánál.

Aki így tesz, annak két oka lehet:

Vagy szar a kapcsolata, de nem tud/mer/akar kilépni belőle, mert zsarolva van, vagy fel vagy egyszerűen életképtelen, és keresi a megmentojet, vagy egyszerűen nem szereti a pasit, akivel van, de ahelyett hogy rájönne, miért futót vakvágányra ezzel a kapcsolattal is, inkább liánozik egy következő pasira.

De mondom meg egyszer, a környezetemben egy ilyenről sem tudok.

2022. jan. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

Ez az a kérdés, ahol úgy teszünk, mintha nem folyna a csapból is az, hogy a férfiak mire nem képesek a családjukkal, feleségükkel, gyerekeikkel szemben egy fiatal nőért, majd ennek ellenére a nőket hívjuk hipergámnak?


Tesó, az nem hipergámia, hogy minden hímneműnek a feszes pina kell vén fejjel is?

2022. jan. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%

Azzal a különbséggel, hogy a női hipergámia szempontjainak bárki meg tud felelni, ha akar, mert tanulni, pénzt keresni és gyúrni is bárki képes. Ellenben mindenki megöregszik.


Beszéljünk kicsit arról akkor, hogy ki is az inkorrekt. :)

2022. jan. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!