Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők tényleg szívesebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg szívesebben fekszenek le munkahelyről a vezetővel, mint az átlagossal?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan sztorit-akár testközelből-hogy a "fedhetetlen" diplomás nőről mégiscsak lecsúszott a bugyi, mikor a munkahelyi "menő" csapta neki a szelet? Én egyet igen: exemet :) 33-an dolgoztak a cégnél, abból MINDÖSSZESEN 1 DB FÉRFI VOLT, mégis megfektette az én volt nőmet. Vegyészmérnök a pasas, magas státusz, magas fizetés, exem pedig könnyedén ment az ágyába, elhagyva engem.



Mit gondoltok, ennek mi az oka?



#pénz #hipergámia #öszönlénynők
2021. nov. 27. 16:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Csak csalódott vagy. Hidd el nem minden nő ilyen. Csak a csalódottság beszél belőled. Legközelebb majd egy normális nőt fogsz ki. De előtte alaposan emészd meg ezt az esetet.
2021. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Alapvetően azzal fekszenek le, akik udvarol nekik.


"a "fedhetetlen" diplomás nőről mégiscsak lecsúszott a bugyi,"

Mért, ez a kettő ellentmond egymásnak?

Mért feddhető az, aki szexel?

2021. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Valószínűleg gold digger, el is akarta volna hagyni téged
2021. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Na várjál, a kérdés maga ellentmondásos... Azt akarod bizonyítani, hogy egy nő az adott cégnél a vezetőt választja inkább, mint az átlagos beosztottat, aztán leírod, hogy egyetlen férfi volt a cégnél, történetesen pont vezető pozícióban... Tehát más választása nem is nagyon volt szegény nőnek a munkahelyi szexre.


A kérdésedre válaszolva: én egy ilyen esetről sem tudok, pedig sok diplomás nőismerősöm van, mindenki inkább cégen kívül szexel, vagy vele azonos pozícióban lévővel.

2021. nov. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
5%

Nőknek csak a hatalom és a pénz a fontos!

ha teheti, mindegyik így keres vagy választ partnert!

Evolúció így kódolta beléjük, ez a túlélési ösztönük.

2021. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Persze előfordulhat de nem minden nő ilyen szerintem de vannak olyan nők akik hamarabb szexelnek egy igazgatóval mint egy pizza futárral szerintem pedig mind a kettő lehet jó pasi.
2021. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Nézd, tény, hogy a nőknél vonzó a hatalom és a státusz. De csomó mindentől függ. Én pl. nem lennék képes csak azért lefeküdni a főnökömmel, mert gazdag és vezető beosztású. Nekem is van egy főnököm, aki milliárdos, nagyon jóban vagyunk, ám én kizárólag barátként tekintek rá, mert férfiként egyáltalán nem vonz. De vannak nők, akik attól már szétteszik a lábukat, hogy megtudják, mekkora hatalmú a pasi. Engem jobban beindít egy helyes futársrác pl, mint egy idősödő cégvezető.

Plusz én elvárom, hogy udvaroljon, kedveskedjen, csak úgy nem fogom odadobni magam senkinek, lehet az akár Brad Pitt vagy Bill Gates is. Sztem normális nő, aki gondolkodik, az nem megy bele megalázó dolgokba.

27/L

2021. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
"Feddhetetlen", ami nem függ össze a diplomával. (Maximum az, hogy le tudod-e írni helyesen.). Én rendszeresen lefekszem egy magas státuszú vegyészmérnökkel a munkahelyemről: a férjemmel, akit nem onnan ismerek. Én is pontosan olyan paraméterekkel rendelkezem, mint ő. Próbáld valahogy feldolgozni, hogy kevés voltál a nődnek, franc se tudja miért. Ezt csak ő tudja, meg te. Ezzel a sértődöttséggel nem mész semmire, csak magadat szívatod. Próbálj kezdeni magaddal valamit, hogy ne legyen ilyen kisebbrendűségi érzésed és ne legyél ennyire megkeseredett. Ez annyira béna.
2021. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

Valszeg ő volt az egyetlen nő aki nem akart tole semmit.


Altalaban a nagymenők mindig arra mennek rá aki nehezebben kaphato.

Trofea.

2021. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

Engem baromira nem érdekel az ilyesfajta "státusz". Nagy cégnél dolgozom én is és a párom is, és belelátunk eléggé, hogy milyenek a ranglétrán nagyon magasan lévő menedzserek. A legtöbb nárcisztikus, a nagy meetingeken nem mondanak egy értelmes dolgot sem, csak egymást szopkodják (úgy, hogy közben a hátuk mögött meg mocskosan kibeszélik egymást), és az érdemi munkához közük sincs, mivel folyamatosan olyan döntéseket hoznak, amiket 20 féle észérvvel lehet szétszedni. Biztos nem mind ilyen, de én alapvetően nem vonzódom ezekhez a felfelé törtető, lefelé taposó férfiakhoz, és a legtöbb ilyen pozíció megszerzéséhez pedig ez kell.


Persze van olyan nő, aki erre gerjed, nyilván.

De ha én világosan elmondom, hogy én nem, és megkérdőjelezik, akkor kapnak cserébe egy olyan reakciót, amit nem tesznek zsebre. :) Én nem, nem leszek a hülyeribi.

2021. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!