Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, miért zártok le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért zártok le egy ismerkedést gerinctelenül? Nem általánosítok, aki tette, miért így tette?

Figyelt kérdés
Társkereső, aztán fb. Sokat beszélgettünk, aznap mondta, hogy ő is érez valamit. Aztán hirtelen: nem akarok tovább beszélgetni, tiltás mindenhonnan. Nem haragudtam volna rá, írásai alapján normális, kedves lány volt. Miért nem lehet normálisan lezárni?

2022. febr. 5. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Normálisan lezárta, szólt, hogy nem. Mások szó nélkül tűnnek el.
2022. febr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Ezeknek az a háttere, hogy már eleve gerinctelen az elejétől fogva, csak nyilván nem tudod előre hogy ki mennyire komolyan gondol valamit. Addig érzett valamit, míg az a kan nem írt neki, akit ő akart.
2022. febr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Sokat beszéltünk mély témákról. Nem az zavar, hogy nem szeretné folytatni, megértettem volna, tudta, kicsit rosszul esik, hogy válaszra sem hagyott idót.
2022. febr. 5. 23:31
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Akkor szokott ilyen lenni, ha te valamilyen szempontból (fizetés, saját lakás, saját autó, végzettség, megtakítás stb.) a nő alatt vagy. Nem akar megbántani, ezért nem mondja a szemedbe, hanem szónélkül lelép.
2022. febr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
És mit válaszoltál volna? Megírta, hogy nem akar veled többet beszélgetni. Erre nincs mit válaszolni.
2022. febr. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5: te idiota vagy, bocsanat


Bár nem tudhatod milyen volt a kapcsolatunk. Eddig ő az első, aki úgy lép le. Tehet, hogy a többi lány csinálta rosszul.

Másrészt mondta, hogy örül, hogy megismer, ha nem alakul ki semmi, akkor is.


Nem volt ilyen gond, hozzá képest jól keresek.


De tényleg kár szaporítani a szót, egy ilyen nem érdemli meg, hogy gondolkodjak rajta. 37 évesen a szüleinél lakik, gondolom az ilyen hozzáállás miatt.

2022. febr. 6. 03:26
 7/14 anonim ***** válasza:

Találkoztál legalább 1x vele személyesen ? Ha nem, akkor mi a fenét éreztél? 🤣


Amúgy ahogy írtak vannak akik szó nélkül lelépnek, ez a lány korrektebb volt.

2022. febr. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem érdemli meg egy ilyen?🤣

Minden joga megvan hozzá, hogy visszalépjen, és még szólt is.

A válasz csak neked fontos, neki nem, hisz bármit válaszolhatsz, ha ő meggondolta magát.

Gondolom, hisztiztél volna vagy győzködöd, hogy mièrt adjon esélyt. Erre senkinek semmi szüksége.

Korrekt volt, szólt. Amúgy nem tartozik neked semmivel, plàne nem gerinctelen ettől.

2022. febr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez az eredménye, ha nem beszéltek meg élőben találkozást! Nem a számítógéppel kell mély témákról cseverészni! Minél hamarabb randit érdemes egyeztetni, élőben teljesen más sok minden. Az a jó, ha ez minél hamarabb megtörténik.
2022. febr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer zártam le valamit (utólag átgondolva) gerinctelenül, de azt azért, mert a másik fél sem volt túl korrekt velem.


Mi már futólag ismertük egymást ezer éve, de az ismerkedés fele nálunk is inkább a Tinder miatt indult, majd Messenger és elkezdtünk személyesen találkozgatni, randizni. Nehezen nyitok az emberek felé, s amikor már kialalult volna részemről ténylegesen a bizalom és kezdtem megkedvelni kiderült véletlenül, hogy van egy másik lány is képbe (akiről talán nem is tudta, de nekem egy elég közeli ismerősöm volt) és nem feltetlenül jogosan, de elárulva éreztem magam...


Nem volt megbeszélve, hogy most mi az, ami felé tartunk és jobban belegondolva teljesen oké, ha más lányokkal is ismerkedik csak a másik oldalról pedig megvoltak nálunk is a mélyebb beszélgetések és sok időt töltöttünk együtt, amit nem én erőltettem. És annak a gondolatára, hogy én bizalmat szavaztam neki és tényleg olyan oldalamat is ismerte, amit nem feltétlenül szoktam megmutatni bárkinek és neki pedig lehet csak valami sokadik terv vagyok kicsit kiakasztott.

2022. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!