Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyi gerinctelen nőt mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi gerinctelen nőt mint itt én még nem láttam.Miért nem lehet jelezni egy üzenettel hogy nem aktuális már?

Figyelt kérdés
Nem is arról van szó hogy magától nem ir hanem az ismerkedés kellős közepén eltünik amikor érdeklődöm.
2020. dec. 8. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Sztem az meg idegesítőbb mikor egyértelműen olyat kommentelsz h van párod de tetszik a válasz a valakinek és rád ír h van e kedved ismerkedni... Aztán mehirid mégegyszer h van párod erre te vagy a ribi mert nem akarsz ismerkedni....
2020. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Tudta egyáltalán, hogy ő most éppen ismerkedik?


Csak mert rendre járok úgy, hogy valaki rám ír egy kérdéssel kapcsolatban, annak megfelelően válaszolok, majd pár levél után kiderül, hogy nem is a kérdés érdekli, hanem ismerkedni akar.

Na, ilyenkor szoktam szó nélkül eltünni.

2020. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek konfliktuskerülők. Azt hiszik, azzal megússzák a dolgot, ha simán nem válaszolnak, a másik meg ebből majd leveszi. Hát végső soron így is van, de valóban egyenesebb lenne szólni, hogy már nincs miről beszélgetni.
2020. dec. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Társkereső appokon ez a jellemző, pedig oda tényleg ismerkedni járnak az emberek. Ennek ellenére tele van egy rakás gyógyegér nővel, aki felregel, de nem tudja mit akar.:D Az ilyenekkel most mi a jó eget lehet kezdeni? Az meg már egyenesen csoda számba megy, ha kerek mondtaban tud 1-2 válaszolni közülük. Ezt nevezem ismerkedésnek, meg komoly kapcsolatra vágyakozásnak.:D

Az pedig igazi féreg dolog tőlük, hogy egy ismerkedés közepén ott is ghostolnak. Tudom, hogy palikban is van ilyen, de most a kérdés a nőkre irányul.

2020. dec. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Ez oda-vissza igaz, egy internetes jelenség, ghostingolásnak hívják. Ez van.
2020. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy nem lépett be az oldalra a legutóbbi üzeneted óta. Ennek pedig ezer oka lehet.
2020. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Hol az az itt? Mármint a GYK? Hát, figyelj, van az úgy, hogy az ember rájön, hogy mégsem akarja ezt és sokaknak egyszerűbb eltűnni. Amúgy ha idegesíted magad sem fognak visszaírni.
2020. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Nos velem a pasik csinálják ugyanezt társkeresőn, pedig ott tényleg társat keresni vagyunk fenn, nem csak beszélgetni, mint itt.

Itt viszont nem is értem, hogy mi a fenét vársz el.

2020. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem társkereső !
2020. dec. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Társkeresőn mennyivel jobb?
2020. dec. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!