Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi gerinctelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi gerinctelen ember?

Figyelt kérdés

ismerkedés jól halad a dolog vagyis úgy érzed.. kellően érdeklődik a partnered te szívesen beszélsz vele érzed h lassan találkozhatnátok nem kérdezel rá konkrétan, csak be be dobsz néha ilyen beszólásszerű célzásokat...

Aztán többet nem ír, vagy ami még jobban kicsapja a biztosítékot 1 szavas 3-4 betűs válasszal letud mindent...

MIÉRT?


2015. szept. 23. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mert
2015. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyökér válaszod :D

keresem még kicsit a poént aztán elsírom magam h nincs...

2015. szept. 23. 20:46
 3/15 anonim ***** válasza:

netes ismerkedéstől mit vársz? talált érdekesebbet, vagy meggondolta magát. Ha már randi után tűnik el az más, de ha még nem kérdeztél rá konkrétan csak célozgattál akkor tessék, itt a válasz: nem akar találkozni.

Lehet hogy túl sokáig húztad és azt gondolta, nem vagy komoly.

vagy ki tudja.

2015. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hagyd a csudába, ezen ne idegesítsd magad, örülj, hogy nem mentél jobban bele. Amúgy meg lehet, csak simán nem ér rá.
2015. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyszerűen túl kell lépned rajtuk. Az emberek gondolkodási sémáit, viselkedését úgysem fogod megérteni. Attól függ, mire fókuszálsz, az ilyen emberek viselkedése megtörhet-e téged, vagy mész tovább, amíg sikered nem lesz. Ez olyan, mint az állásinterjú. Sok szart le kell nyelned addig, mire sikered lehet.
2015. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már, hogy azt hittem minden sínen van, és össze fog jönni a csajjal, aztán egyszer csak nem kaptam több választ. Gondolom annyira nem érdekeltem, vagy valami olyat írtam, ami nem tetszett neki, ismerkedés fázisban megesik az ilyesmi, de ennek mi köze van a gerinctelenséghez?
2015. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

én úgy gondolom ha már dumálgattunk annyi emberség lehetne benne, h ne haragudj nincs kedvem veled többet beszélgetni...

de csak puff eltűnik mint Potter a köpeny alatt...

2015. szept. 23. 20:54
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem kötődik eléggé hozzád. Hamar kell élőben találkozni és akkor nem laposodik el ennyire a kapcsolat.
2015. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez a trendi viselkedés,velem is jóformán mindenki ezt csinálja.Add fel vagy lépj tovább és próbálkozz addig amíg találsz egy olyat aki nem csinálja ezt veled.

Eleinte engem is idegesített,de már tudom,hogy ez a módi.

Te még nem hagytál senkit lógva?Hogyan szoktál kiszállni egy beszélgetésből amikor neked nem jön be a partner?

2015. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ismerős a helyzet... tényleg nem valami szép dolog ez tőlük, de hát ilyen az internetes ismerkedés :D 22/f
2015. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!