Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi gerinctelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi gerinctelen ember?

Figyelt kérdés

ismerkedés jól halad a dolog vagyis úgy érzed.. kellően érdeklődik a partnered te szívesen beszélsz vele érzed h lassan találkozhatnátok nem kérdezel rá konkrétan, csak be be dobsz néha ilyen beszólásszerű célzásokat...

Aztán többet nem ír, vagy ami még jobban kicsapja a biztosítékot 1 szavas 3-4 betűs válasszal letud mindent...

MIÉRT?


2015. szept. 23. 20:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lenne egy elég erős tippem, hogy kikre gondolsz a kommunikálhatatlan emberek alatt, de inkább nem nevezem meg őket, mert nem akarok egy 6 oldalas vitát...

Amúgy meg az anonimitás az egész alapja. Nem kell attól tartani, hogy bármit is számon kérnek rajtad, így ha akarod, akkor a beszélgetés közepén is leléphetsz.

2015. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

nem az itteni beszélgetésről van szó azon nem akadok ki...

fb beszélgetés képküldözgetés flört meg minden volt...

neki nem volt jó a találka új suli elmondása szerint családi gondok stb most már kezdett el rendeződni a helyzet h ráérne... de erre ez van... :D

Ha valakivel nem akarok beszélgetni ha keres készséggel válaszolok, de én nem igazán keresem a társaságát nem érdeklődök, de ha ismerkedési céllal keres elregélem h nekem más tetszik... nyílt lapokkal...

2015. szept. 23. 21:07
 13/15 anonim ***** válasza:
88%

na, hogy kapj egy hasznos választ:


mert ha úgy érzem nem alakult ki szimpátia, de a pasi mégis erőlteti hogy találkozzunk (holott esetleg nem is tudunk miről beszélni, csak ő ezt nem fogja fel) akkor nem fogom mondani neki hogy bocs de ne beszéljünk, mert (az esetek 99%ban) NEM ÉRTI. és elkezd győzködni, hogy de, meg kifogásokat keres hogy jajj ő neten nem tud beszélni stb stb... felesleges, kínos és kellemetlen. időpazarlás.

2015. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

így kezdem érteni a dolgot...

túl teszem magam a dolgon csak mikor sorozatban jön a szar lehangol a dolog...

Elég erős vagyok felállok és megyek tovább :)

2015. szept. 23. 21:40
 15/15 anonim ***** válasza:
Csak úgy megsúgom, angyalom: a lányok ugyan ezt csinálják. Na most én is háborogjak hogy miért?
2015. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!