Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok meglépjem?Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok meglépjem?Jó döntés lenne elhagyni?Ha vissza akarna kapni engem kitenné értem a gerinctelen anyját ?

Figyelt kérdés
Anyóssal lakunk a párommal a mi házunkban.A személyiségünk teljesen más.Én jólelkű,tapintatos,empatikus,finom lelkű és érzékeny ember vagyok viszont ő egy vad arrogáns bunkó sokszor.Pofátlan,irányítani akarja a fiát és ami nagyon idegesít hogy minden apró cseprô dologért megjegyzést tesz nekünk,minden lében kanál.A férjemmel furkálódik,beszólogat neki és nem nézi hogy a mi házunkban él.Már kijelentette hogy ha ő meghal miénk lesz a szobája tehát örökre itt akar élősködni,kihasználja a fiát egy Ft ot nem ad be.Egyszer szóltam rá valamiért és ojan volt mint a bomba egy vadállat.Mindemellett puncsoskodik is mindenkinek meg van hogy nekem is de átlátok rajt.Itt közel van minden,gyerekeink is vannak,most lenne egy új munkahelyem de nagyon elkívánkozok innen mert nem akarom a szemét megjegyzéseit hallgatni.Múltkor pedig beszólt hogy mi teázunk meg cukrot teszünk bele,emellett amíg a férjem nem jön meg a munkából eldugja az ennivalót hogy én addig ne egyek.Nem szólok neki mert nem akarok mindennapi háborúban élni de torkig vagyok a húzásaiból ,ha elmennék és leirnám hogy nem akarok az anyjával élni mert a húzásaiból elegem van hogy eldugdossa a kaját közbe meg hízeleg nekem ,egy undorító féreg az ijen tudjátok egy aljas .
2021. jún. 17. 04:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá teszek hogy szerintetek a gyerekek megértenéjék hogy elmentem mert a mamával nem akarok "közös otthont "?Párom meg be van tőle . ..értitek.Pedig ő itt senki, de mégis meg meri tenni ezt a pofátlan húzást hogy eldugja a kaját előlem .Ezzel a gonosz nővel nem akarok együtt élni a gyerekeknek meg kell ezt érteni nem?
2021. jún. 17. 04:25
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek a gyerekek? Őket miért nem viszed? Nem is értelek.

Ne várd, hogy érted utcára teszi az anyját. Eddig se állt ki melletted, és ebben kizárólag a férjed hibás, nem az anyósod.

Csomagolj össze, add be a válást, vagyonmegosztásnál kérd az ingatlan árának a felét, meg a gyerekek után a gyerektartást. Ebből már el tudsz kezdeni egy új életet. A férjed meg az anyja meg legyen boldog egymással.

2021. jún. 17. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lelepnek. Ez elviselhetetlen.
2021. jún. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 2-es írta, azt tedd.
2021. jún. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Én nem elhagynám hanem választás elé állítanám. Ha azt mondja, hogy inkább tovább tűri az anyja hülyeségeit akkor mennék. Viszont a csak úgy szó nélkül lelépés és majd visszakap ha elmegy az anyja dolog szerintem nem lenne túl rendes dolog
2021. jún. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom azt akarta hogy az anyai házukban éljunk az anyjával.

En azt mondtam kiprobálok egy hetet.


Olyan szinten dirigal es csicskáztat hogy a gyereket se tudtam tole ellátni, beleszol a mosásba, mosogatásba is, de még abba is hogy mikor vállaljunk 2.gyereket, mindenféle magánéletbe is.


Én 5 napig bírtam! És megkoszontem összepakoltam. Igyekeztem intelligensen elválni, nincs harag de engem hagyjanak élni.


Hozzám képest te guinness rekordkonyvbe valo vagy :D

2021. jún. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy eldugja a kaját? Üresre pakolja a hűtőt? Kamrát? És hova dugja, a matrac alá? Ne bohóckodjatok már. Neked kell magatokért kiállni, nehogy már a gyerekek ne tudjanak enni. Ilyen hülyeséget még nem is hallottam. Ne legyél mimóza. A férjed meg egy kis papírkutya, ha így retteg az anyjától, az jobb nem lesz. Miért lakik veletek, az ő ingatlanjával mi van?
2021. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az hogy az övével mi van azt nem szeretném itt közzé tenni,de a másik menyét mikor terhes volt a füle hallatára kurvázta le a másik fiának és elég rondán beszél róla.Nézd nem akarok szólni,egyszer szóltam de akkor is nagyon vadállat volt,a saját lánya sem szereti azt hiszem több vitájuk is volt.A férjemnek ,ma is beszólt hogy ne a munka mellé vagy mögé álljon már nem tudom,mikor férjem tisztességesen dolgozik.Nem vágott vissza.A helyébe megmondtam volna hogy ő csal ne pimaszkodjon mert ő semmit sem ad be emellett férjem hozza a legtöbb pénzt a házhoz.Szóval ijenkor kikéne osztania hogy ne szólogasson be ijeneket mert könnyen kívül kerülhet,és megmondanám hogy nem érdekel a hisztije.
2021. jún. 17. 11:37
 9/13 A kérdező kommentje:
A saját hűtőjébe dugja el a pimasz.
2021. jún. 17. 11:39
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vedd ki onnan.
2021. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!