Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lenne a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Tanácsot szeretnék kérni mit tegyek. Nem vagyok már se fiatal se csinos. Plusz 10 kg. van rajtam. Házasságban élek, gyerekünk nincs. Ez a férjem lakása, akkor vette amikor még nem voltunk együtt. Sajnos hiába szeretem őt, nem vagyok boldog vele. Jó ember és vannak értékei. Ennek ellenére 1-2 megoldhatatlan probléma van köztünk ami az egész kapcsolatunkra rányomja bélyegét. Szeretnék új életet kezdeni, bár tényleg szeretem őt, de boldogtalan vagyok és sokat veszekszünk. Nagy problémám hogy nincs is hova mennem. Nem keresek sokat, csak szakmám van és megoldhatatlan lenne a lakhatásom. Más férfit keresni így nem tudok, hiszen érzelmileg még kötődöm. Ti mit tennétek helyemben? Szakítanátok hiába szeretitek férjetek, vagy élnétek tovább vitatkozva és emiatt nem boldogan.
2019. dec. 9. 14:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Mik a problémák?
2019. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs hova menned, akkor egy lehetőséged van: maradsz. Már ha nem játszik az a lehetőség, hogy hajléktalan leszel, vagy hozzácsapódsz egy idegenhez, aki eltart. Ha úgy látod, hogy teljesen reménytelen a házasságod, kezdj gyűjtögetni, és amint teheted, menj!
2019. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban megoldhatatlan, és állandó problémáról van szó, tovább kell lépni, hiszen mindketten boldogtalanok vagytok. Lehet kiadó szobát is keresni, ha önállóan nem tudsz albérletet fenntartani.

Mi a veszekedések tárgya, mióta tart?

2019. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Anyudhoz költözz vissza.

Egyébként így kell ezt csinálni ahogy a férjed csinálta. Saját lakás házasság előtt. Így az aranyásók nem kapnak semmit.

2019. dec. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Anyukám már nem él, kis házában testvérem lakik családjával. Ők is alig jönnek ki anyagilag, de nem is mennék a nyakukra. A kérdésem az lenne ti élnétek-e vitákban, boldogtalanul. Miken vitázunk? Tudjátok attól hogy keveset keresek én is dolgozom. Férjemnek ha fáradt vagyok probléma, ha nincs aznap szex probléma, de összességében is jóval többször szeretné. Amúgy sok jó tulajdonsága van, de nem tudok az igényeinek megfelelni ezért már nagyon sokat fáj a fejem is.
2019. dec. 9. 14:29
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem megoldhatatlan problémák! Kevesebbet keresel, mint a nők 90%-a, el kell fogadni, esetleg más lehetőséget keresni. A szex gyakoriságát és lehet valahol félúton egyensúlyban tartani.

Inkább nem beszélgettek eleget.

2019. dec. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De rengeteget beszélgetünk, vagyis én beszélek inkább. Meghallgatja de semmi foganatja nincsen. Csak azt hajtogatja hogy neki ennyire van szüksége nem tehet róla. Nekem meg annyira nincs, sőt rossz mert muszáj. Nem bánt persze, de érezteti nem tetszését megjegyzéseivel és viselkedésével. Lelkileg teljesen ki vagyok, fáj a fejem, nem tudok megfelelni elvárásának.
2019. dec. 9. 14:48
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Nehogy azt hidd hogy találsz jobbat. Olyan gáz hapsik vannak hogy elképesztő, más férfinek erekciója sincs pár év után, csajoznak, isznak, igénytelednek, unalmasak, van amelyik agresszív is mellette. Én olvasni szoktam, a regényekben nagyon jó férfi karakterek vannak, olyanok akiket szeretni lehet.
2019. dec. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én is félek hogy így van. Nem találok csak rosszabbat. Mégis ez az állandó megfelelés neki lassan depresszióba űz, szeretem mégis most már állandóan rossz kedvem van. Látom hogy nem vagyunk egymáshoz valók, és ő nem is tud engedni a szexben. Én meg lassan utálom már miatta. Olyan jó olvasni néha hogy vannak megértő férfiak ebben is. Vagy tényleg csak a mesében?
2019. dec. 9. 14:58
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés a szexnél, hogy kinek mennyi az igény? Lehet megegyezni egyfajta játékban, hogy ha nem bírja, végezzen önkielégítést, te meg amikor szeretnéd, lehetőleg sűrűbben készülsz az alkalomra, elcsábítod.

Ez azért akkor nem tud működni, ha te havonta kívánod, ő meg minden nap, mert akkor tényleg nem illetek össze.

2019. dec. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!