Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lenne a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Tanácsot szeretnék kérni mit tegyek. Nem vagyok már se fiatal se csinos. Plusz 10 kg. van rajtam. Házasságban élek, gyerekünk nincs. Ez a férjem lakása, akkor vette amikor még nem voltunk együtt. Sajnos hiába szeretem őt, nem vagyok boldog vele. Jó ember és vannak értékei. Ennek ellenére 1-2 megoldhatatlan probléma van köztünk ami az egész kapcsolatunkra rányomja bélyegét. Szeretnék új életet kezdeni, bár tényleg szeretem őt, de boldogtalan vagyok és sokat veszekszünk. Nagy problémám hogy nincs is hova mennem. Nem keresek sokat, csak szakmám van és megoldhatatlan lenne a lakhatásom. Más férfit keresni így nem tudok, hiszen érzelmileg még kötődöm. Ti mit tennétek helyemben? Szakítanátok hiába szeretitek férjetek, vagy élnétek tovább vitatkozva és emiatt nem boldogan.
2019. dec. 9. 14:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát őt lehetetlen elcsábítani mert mindig akarja. Én nem havonta szeretném, mondjuk kétszer egy héten, vagy háromszor. Ez neki kevés mert a közelemben mindennap szeretné. Csak ha nincs megsértődik, beszól. Ezzel elveszi a maradék kedvemet is. Meg azt mondja kapcsolatunk elején másabb voltam.
2019. dec. 9. 15:27
 12/19 anonim ***** válasza:

Na, nem is kellett sokaig keresni ilyen pasasok vannak:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2019. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12-es az én férjem nem ilyen.Ő sok mindenben nagyon is felelősségteljes, csak a szexben nem megértő mert elvárja hogy mindig legyen.Neki úgy jó,nem tud más lenni azt mondta.És finoman illetve beszólással éreztetni hogy ő mennyire csalódott ha nem kapta meg.
2019. dec. 9. 15:39
 14/19 Rockarc ***** válasza:
100%

Ennel jobb mar nem lesz, csak rosszabb. Azt is vedd figyelembe, hogy nem csak te donthetsz ugy, hogy ne legyen tovabb folytatas, hanem o is. Akar mar holnap is. Kezdd el megtervezni minel hamarabb, hogyan tudsz a sajat labadra allni. Fuggesben vagy tole, ellentetes dolgok tartanak fogva, kenyszeritenek bele szituaciokba, ami ledaralja a lelked. Minel kesobb lepsz, annal nagyobb sebekkel tavozol.


43F

2019. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
31%

Amikor a babával próbálkoztunk, akkor maca gyökér kivonatot szedtem minden nap egyet kapszula formában (bioboltban kapható, nem drága egyáltalán), és azt nem tudhatom, hogy a fogantatásban végül segített-e, vagy enélkül is összejött volna, viszont az biztos, hogy a libidómon látványosan növelt. Nekem is a heti 2-3(-4?) volt az ideális, de miután szedni kezdtem, naponta 5-6x is képes lettem volna ráugrani a férjemre. Aki szintén szedte, és nála is növekedett a "harci kedv", szóval határozottan pozitívan befolyásolta a dolgot.

Ezt csak azért írom, hogy esetleg utánanézhetsz ilyen alternatív módszereknek is, amik talán segítenek a hangulatot meghozni. Más alternatíva, hogy esetleg a férjeden segíts amikor nagy kedve van, kézzel-szájjal, mert biztos vagyok benne, hogy ő is sokkal kevésbé lenne szigorú veled szemben ilyen szempontból, ha azt látja, hogy igyekszel valamit javítani.

A másik meg, hogy esetleg munkahelyet nem tudsz váltani? Esetleg valami okj-t elvégezni, hogy egy keresettebb, jobban fizető szakmád is legyen? Függetlenül az anyagi helyzetedtől, az az önbizalmadon és az általános hangulatodon is biztosan sokat segítene, ha lenne sikerélményed bármiben, ami kívül esik a megszokott napi teendőkön.


Én egyébként emiatt még nem válnék. Mindenképp megpróbálnék javítani a kapcsolaton a helyedben, leginkább azért, mert érzelmileg még benne vagy. A boldogtalanság lehet átmeneti állapot, ha teszel ellene. Sajnálom, lehet én vagyok szolgalelkű, de beleképzeltem magam ebbe a szituációba, és nem érzem teljesen veszettnek a dolgot.

2019. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

" Olyan jó olvasni néha hogy vannak megértő férfiak ebben is. Vagy tényleg csak a mesében?"


Na, hát az enyém olyan, mint egy regényhős. Szépen beszél velem mindig, türelmes, nyugodt típus. Figyelmes, segítőkész. Ápolt mindig. Nagyvonalú, és megértő is. Szex rendben, (és én igényeimhez igazítva, mert már változó korba léptem). Kémia megvan.

ÉÉÉÉs, van két gyereke.... Akik már felnőttek, de nem bírnak engem, és éreztetik is. Szóval látod, tökéletes férfi NINCS, ha abszolut tökély lenne, akkor is van valami bibi mindig.

Hát evvan:(

Tesódnál egy külön kis lakrész nem alakítható ki Neked? Végülis akárhogy is van, de a részedet bitorolják a szülői házból.

2019. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Van úgy, hogy az a nő aki azt mondja bibi van a férfival valójában vele van probléma, csakhát önmagát általában nem ócsárolja egy nő sem, mert ők a tökéletes felek a kapcsolatban.

Vagyis sokan ezt hiszik. Ha a bibiket kell sorolni akkor a férfi mond egy nagyon nagyot, ameddig a nőnek is kell valamit mondania és az 1szer kihagyott asztal leseprést hozza fel ellenérvként, majd azon rugózik. Ameddig a nőnél sokkal horrorisztikusabb "bibije" van, de számára a morzsa akkor is főben járó bűn, mert a vitában mindig ő kerülhet ki győztesen, így hát akkor is te leszel a rosszabb. Az ilyenre több kifejezés is létezik. Boszorkány, házisárkány, hárpia.

2019. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
15-ös sok mindenben egyet értek veled. Azt viszont már próbáltam hogy "segítek" férjemnek másképp olyankor ha én nem akarom. Az sem tetszik neki, végül ugyanúgy megkapom hogy miért nincs hozzá kedvem.
2019. dec. 9. 19:38
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a probléma komoly válóok. Valamilyen módon meg kell oldani a lakhatást és el kell válni. Anyagilag nehéz lesz, de az egészség és a lelki egyensúly nagyon fontos és később mással új életet lehet kezdeni.
2019. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!