Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok meglépjem?Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok meglépjem?Jó döntés lenne elhagyni?Ha vissza akarna kapni engem kitenné értem a gerinctelen anyját ?

Figyelt kérdés
Anyóssal lakunk a párommal a mi házunkban.A személyiségünk teljesen más.Én jólelkű,tapintatos,empatikus,finom lelkű és érzékeny ember vagyok viszont ő egy vad arrogáns bunkó sokszor.Pofátlan,irányítani akarja a fiát és ami nagyon idegesít hogy minden apró cseprô dologért megjegyzést tesz nekünk,minden lében kanál.A férjemmel furkálódik,beszólogat neki és nem nézi hogy a mi házunkban él.Már kijelentette hogy ha ő meghal miénk lesz a szobája tehát örökre itt akar élősködni,kihasználja a fiát egy Ft ot nem ad be.Egyszer szóltam rá valamiért és ojan volt mint a bomba egy vadállat.Mindemellett puncsoskodik is mindenkinek meg van hogy nekem is de átlátok rajt.Itt közel van minden,gyerekeink is vannak,most lenne egy új munkahelyem de nagyon elkívánkozok innen mert nem akarom a szemét megjegyzéseit hallgatni.Múltkor pedig beszólt hogy mi teázunk meg cukrot teszünk bele,emellett amíg a férjem nem jön meg a munkából eldugja az ennivalót hogy én addig ne egyek.Nem szólok neki mert nem akarok mindennapi háborúban élni de torkig vagyok a húzásaiból ,ha elmennék és leirnám hogy nem akarok az anyjával élni mert a húzásaiból elegem van hogy eldugdossa a kaját közbe meg hízeleg nekem ,egy undorító féreg az ijen tudjátok egy aljas .
2021. jún. 17. 04:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi tart vissza attol, hogy kivedd a masik hutobol es joizuen megebedeljetek a gyerekekkel?
2021. jún. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem merem
2021. jún. 26. 21:17
 13/13 anonim ***** válasza:
Miert nem? Mi lesz, ha kiveszed? Kiabál? Kiabáljon. Vagy meg akar verni?
2021. jún. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!