Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ilyen gerinctelen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gerinctelen?

Figyelt kérdés
A férjemmel külön élünk, viszont anyagilag függünk egymástól. Van hitel, közös gyerek, közös ingatlan, albérlet, természetesen minden az én nevemen. Most nem tud dolgozni, mert baleset érte. Január óta egy fillért nem ad. 2 ingatlan összes rezsijét, a hiteleket, a gyerek összes költségét én fizetem, jövő hónapban is én fogom. Jövő hónapban én is táppénzen leszek műtét miatt. A férjem sem fog még dolgozni. Azt mondta, nem tud pénzt adni, nincs bevétele, de hamarosan elad ezt azt és lesz pénz. Én hülye megsajnáltam. Természetesen semmit nem adott el, mert nincs mit eladni. Mindenhova kocsival furikázik. Erre jön ma az email, hogy valami csomagot rendelt. Itt kicsit elgurult a gyógyszerem, hogy én azt sem tudom, hogy fizessek, a visszakapott adóból megint nem tudok semmit félre rakni, magamra költeni, kicsit utazni, mert fizetnem kell, ő meg el, mint Marci hevesen. Az nem megoldás, hogy nem fizetek, mert mivel az én nevemen van, akkor mindenhol kikapcsolnak mindent. Én szívom meg így is, úgy is.
2022. febr. 22. 13:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Menj el ügyvédhez asap!
2022. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Jó kis katyvaszt csináltál magad körül. A lakhatatlan ingatlanotok közös, de a hitel csak a tiéd. Eleve ilyen hülyeségbe hogy mehettél bele?

A legjobb, ha ügyvèdi segítséget kérsz, hogyan tudsz kikeverdni ebből a kakiból.

2022. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
16%
Tessék, és amikor leírom ide, hogy "Okos nő nem házasodik, csak szerető lesz!", na akkor még engem pontoznak le.
2022. febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem a nem lakott ingatlanon van kiadás, hanem a két albérletben. A hitel is közös, csak én vagyok a fő adós s az én számlámról vonják a pénzt.

Igen, jó nagy kakiban vagyok, de 10 éve nem így képzeltem még az életem.

2022. febr. 22. 14:25
 15/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha váltok, akkor minden feleződik. Tényleg menj el ügyvédhez, kössetek házassági szerződést vagy váljatok el. Ha holnap a férjed felvesz 30 millió hitelt, az is közös, amíg házasok vagytok.
2022. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
#14 Eladjátok a nem lakott ingatlant és kiváltjátok a hitelt. Albérlőként hogyan kapsz hitelt az albérletre? Ha a tiétek, akkor pedig ki lehet adni, amiből fizeted a hitelt. A férjed albérletének rezsijét továbbra sem kell fizetned, ahogy az autója fenntartását sem.
2022. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
De a férjem albérletének közüzemi díjai az én nevemen vannak, mert anno ott éltem én is és így volt egyszerűbb, hogy tudjak mindent intézni.
2022. febr. 22. 14:37
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond le a közüzemi szolgáltatást, majd ő visszakötteti, ha kell neki.
2022. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

17#

Akkor az albérleteset hagyd. Lekapcsolják lekapcsolják, kit izgat.

2022. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
#17 Hát jelentsd ki onnan magad. Miért olyan bonyolult dolog bemenni a szolgáltatóhoz és megmondani, hogy már nem laksz ott? Te jó ég ez egyre szomorúbb.
2022. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!