Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » MI a bűnöm? Miért gerinctelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI a bűnöm? Miért gerinctelen a férjem?

Figyelt kérdés
Esküvő előtt nem volt semmi gond,vagy a rózsaszín ködtől nem láttam,nem tudom.Esküvő után pár hónapig nem volt gond,aztán hirtelen ötlettől vezérelve elment külföldre dolgozni,2 havonta hazajött pár napra.Közben babát vártam.A szülés előtt hazajött,keresett itt munkát.Aztán 3 hónap múlva velem meg sem beszélve otthagyta a munkahelyét.Néhány hónap munkanélküliség után újra munkába állt.Aztán tanfolyamokra íratkozott be,a haverokkal eljárt, a szüleihez ment hétvégén,szóval mindegy,csak velünk ne kelljen lenni.Egyszer már pakoltam,könyörgött,hogy maradjak.Ha látja ki vagyok akadva,előadja az így szeretlek,úgy szeretlek dumát.Természetesen ha megkérdezem,beszélgetni próbálok,hülye vagyok,hülyeségeket beszélek.
2015. jún. 1. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Tök jó, a férjedről sok mindent megtudtunk, de rólad azon kívül hogy terhes vgay/voltás semmit
2015. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
10%
Az utolsó két mondatodra reagàlva. Én is eljàtszottam màr egy ilyet. Persze marasztalt. de az ilyen tipus, soha nem fog megvàltozni és felnőni igazàn. Neki mindenki màs fontosabb és érdekesebb. Hülyeségeket beszélek ezzel kiakaszt.
2015. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért érzem úgy,hogy igazad van 2-es?! Csinálhatok bármit, mondhatok bármit,kérhetek bármit,kutyából nem lesz szalonna.
2015. jún. 1. 21:40
 4/12 A kérdező kommentje:

1-es! Mit írjak magamról?

Dolgozom,már bölcsis a gyerek,ellátom a háztartást,ápolt vagyok,némi súlyfelesleggel.

2015. jún. 1. 21:42
 5/12 anonim válasza:
Sajnos el kell könyvelni ilyennek. Kérhetsz bàrmit, ha ő ép ésszel nem tudka felfogni és nem érti az egészet. Sőt neki àll feljebb. Nekünk még ninxs közös gyerek de nem is bànom.
2015. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Veronika Te is ilyen kapcsolatban élsz?Hogy bírod?
2015. jún. 1. 21:50
 7/12 anonim ***** válasza:
#4: Igen, de lehet, hogy közben egy kibírhatatlan hárpia vagy... Tudom, persze, nem vagy az, csak elég egyoldalúan írod le a dolgokat, így nem lehet objektívan megítélni, hogy mi az oka a férjed viselkedésének. (Pl: szemét szomszéd rácsapott a macskára egy seprűvel, mekkora mocsok, igaz? De ha azt mondom, hogy a macska a tengerimalacának a nyakát csócsálta rögtön más a felállás...)
2015. jún. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazad van,értem a hasonlatot.Hidd el,sok mindent megtettem érte,kedves voltam,a gyerek születése után is én akartam kettesben programot,többnyire én kezdeményeztem a szexet,nehogy elhanyagolva érezze magát.Ehhez képest találtam leveleket,amiket egy nála 15 évvel fiatalabb lánynak írt.Akkor valami elszakadt bennem :( Azóta valóban kicsit hárpia vagyok, nem mindig,de az.
2015. jún. 2. 12:30
 9/12 anonim válasza:
Bocs. Tegnap màr bealudtam. Igen én is ilyenben élek, annyi különbséggel, hogy ez fél éves kapcsi. cs az a baj, h mindegyik pasi zizis. :D de én próbálom vele megbeszélni. Mindegy. Visszàbb fogom magamat, nem kezdeményezek semmit. Nem agyalok rajta. Aztàn majd hiànyolni fogja, h nem bujok oda, nem kezdeményezek, levegőnek nézem. Bàr ezek óta féltékenykedik. :D cs tönkre mész. Érezd jól magad!
2015. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Egy darabig működik.Nálunk is szóvá tette,hogy nem bújok stb.

Aztán letojta.

2015. jún. 2. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!