Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » MI a bűnöm? Miért gerinctelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI a bűnöm? Miért gerinctelen a férjem?

Figyelt kérdés
Esküvő előtt nem volt semmi gond,vagy a rózsaszín ködtől nem láttam,nem tudom.Esküvő után pár hónapig nem volt gond,aztán hirtelen ötlettől vezérelve elment külföldre dolgozni,2 havonta hazajött pár napra.Közben babát vártam.A szülés előtt hazajött,keresett itt munkát.Aztán 3 hónap múlva velem meg sem beszélve otthagyta a munkahelyét.Néhány hónap munkanélküliség után újra munkába állt.Aztán tanfolyamokra íratkozott be,a haverokkal eljárt, a szüleihez ment hétvégén,szóval mindegy,csak velünk ne kelljen lenni.Egyszer már pakoltam,könyörgött,hogy maradjak.Ha látja ki vagyok akadva,előadja az így szeretlek,úgy szeretlek dumát.Természetesen ha megkérdezem,beszélgetni próbálok,hülye vagyok,hülyeségeket beszélek.
2015. jún. 1. 21:17
1 2
 11/12 anonim válasza:

Hogy lehet egy pasi ilyen semleges? Ezt sohasem értettem. Letolja?

Akkor ez esetben, mégjobban eltàvolodtok. Igényled és jólesne ha többet doglaljozna veled. Nekem azt mondta, hogy amit kérek, még azért sem teszi meg. Pl. masszírozàs. Gyerekes és nevetséges. Egymàsért lennénk egy kapcsolatban nem? Kezdem unni.

2015. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Csak úgy működőképes hosszú távon ha egymásért vagyunk.Fiatal vagy,gyerek sincs könnyebb lépned.Menekülj!
2015. jún. 2. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!