Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elváljak vagy maradjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

31 éves nő vagyok.4 éve hàzas.

Másfél éve elköltöztünk a szülővárosunkból 350km re a szülőktöl.

Vettünk egy felújitandó házat nagy telekkel,mindig vágyam volt egy kis kert,kutya macska,gyümölcsös.

Minden adott a boldogsághoz,egy dolgot kívéve.

Az anyósom apósom teljesen megfojtanak.

Mióta ideköltöltöztünk jönni akartak látogatóba.Igy evente 5 hetet is ittvoltak.Tavaly majusban 1 hétre jöttek,nyáron és októberben 2 hétre.

Nagyon nehéz nekem mert egyébként is introvertált vagyok nagyon lesziv 2 nap is,az állandó alkalmazkodás,hallgatni mit hogyan kellene csinálni is megőrjit.

Az idén nyugdijba mennek,hónapok óta azt hallgatom h nyugdijba mennek akkor jönnek amikor akarnak,addig maradnak ameddig akarnak nem kell szabadsággal szórakozni.Idén nem akarnak zöldséget sem ültetni olyat is mondtak ha meghal a kutyájuk többet nem lesz mert akkor nem tudnak hozzánk jönni.

Mindent kiiktatnak az életükből nehogy ne tudjanak jönni.

Tavaly összevesztem oktoberben a férjemmel,váljunk el, lett a vége de másnap bocsánatot kért.

Anyósomék jövöhézeten érkeznek,aztan majusban es julisban is jönni akarnak 2-3 hétre mert ugyis nyugdijasok ráérnek.

Nagyon vágyom egy saját családra de mégsem jön az érzés h anya legyek.

Igy nem,nem akarom a fél életem velük leélni ugy hogy az ő igényeiknek megfeleljen.

A férjem nem szól nekik.Mert nem akarja megbántani őket.Szerintem elég lenne évi 2-3 alkalommal egy hosszuhétvége is de ne járjanak ide havonta 2 havonta hetekre.Én vagyok a rossz ilyenkor.

Már nem birom ezt az egészet.

Azt hittem házat veszünk elkezdjük a saját életünket családot alapitunk.

ehelyett??a nyugdijas anyosom aposom boldogságáért kell felelősséget vállalnunk mert nem tudják magukat otthon feltalálni?

Nem akarok veszekedni a férjemmel mert ugyse áll mellém.Eddig se tette.Sose védett amikor esetleg beszóltak a szülei.

Azt hittem változik a férjem.Megtörténik a leválás.

Valójában a férjemnél nagyjábol megtörtent a szülei nem engedik h be is valósuljon.

Ha én nyitom ki a számat balhé lesz söt ha a szülei megorrolnak a férjem rám haragudna ugyanugy.Ő nem akar beszélni velük h kicsit próbáljanak meg elfoglaltságot találni maguknak,es élni a saját életüket.

Mert ő nem akarja őket megbántani.

Minden álmom szerte foszlik.Szinte bele betegszem a gondoltaba h ez a sok évi munka ez a ház minden elveszik es elvesztem a férjemet akit szeretek.

Ti mit csinálnátok,próbálnátok alkalmazkodni ehhez a helyzethez én tolom túl a dolgot?


2022. febr. 19. 19:07
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
95%
Es mi lenne,ha pl. a ferjedre fittyet hanyva beolvasnal nekik? Mond, hogy ez nem atjarohaz..nem vendeghaz..es nem az o hazuk!!!! Egyszer kell durvan beolvasni, hidd el, megeri!
2022. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

És mit mondott ?? Mert most leírtad hogy tavaly óta megy az erősködés és nem lett a fa kivágva tehát tulajdonképpen jelenleg a fa ügyben az van, amit te akartál, csak az a bajod hogy máshogy is lehetne ami nem lenne jó.


Nehéz dolgok ezek, de beszéld meg tényleg vele, szerintem a gond akkor van ha tényleg nekiállnának fát vágni, akkor felháborodnék, de addig..

Kb olyan hogy az utcán egy 3 méteres csík a mienk, amit a szomszéd nem használhat parkolásra mert magán terület.. Enyém. Megvettem, Kifizettem. Ő szeretné használni, ezért rendszeresen kapok levelet tőle, és az önkormányzattól is mert kéri a jegyzőt hogy kobozzák el a területemet.


Feleségem is haragszik a szomszédra, de 15 éve van ez az állapot, ő elkobozna, én meg nem adom. De nincs gond. Nálatok sincs ameddig az a fa ott áll, ameddig a kert nincs átrendezve..


Különben meg örülhetnél ha megcsinálják, irtózatosan nagy munka és sok pénz, én kihasználnám a lehetőséget, a harcot szerszámmá változtatnám.

2022. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Különben amit 11 ír az is jó, mondd meg nekik a magadét. Ha itt megy ott is menni fog, simán vessz velük össze de nagyon. Utáld ki őket. Nem lehetetlen.
2022. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam vele megbeszélni hogy húzzunk határokat.

Felnőtt emberek vagyunk had döntsük el mit szeretnénk.

Elég ha eljönnek egy hosszúhétvégére is,de ne hetekre.Mert csak a veszekedés van.

A szüleim voltak 1 szer egy hosszuhétvégét.Ez igy jó volt.Igaz h nem szóltak bele semmibe.Ugy éreztem egy tenyleg a mi otthonunk és ők a vendégek.

De ha ittvannak anyósomék én érzem magam vendégnek.Nekünk az a dolgunk hogy az ő kedvük szerint tegyünk.

Mint irtam van h nemet mondok,erre apósom beszól.

Telejesen felsőbbrendűnek érzi magát nálam.

Nem eltiltani akartam a férjemet tőlük akkor megy hozzájuk amikor akar sose szóltam bele,de húzzunk már határokat.

Egyedül nem megy,a férjem meg nem akarja őket megbántani.

Most vagy nyelek és tűrök és ugy lesz ahogy ők diktálnak

vagy a sarkamra állok és elmondom a véleményem,akkor vszinu a férjem rám fog haragudni h megbántottam őket

2022. febr. 19. 21:13
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Még nem mondtad el, min vesztetek össze októberben.
2022. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Itt nem a fa a lényeg.

Mármint tavaly volt málnám.Nem volt szépség de pár szem volt rajta.

A férjem tudta h nem akarom bántani hátha észbekap,mire hazaértem munkából az anyósom kiszedte őket.

Most a fát hallgatjuk egy ideje,hogy az se jó.Kikellene vágni stb

Elmegyek dolgozni mire hazaérek ki lesz vágva az összes??

Hiába mondom vagy beszélem meg a férjemmel,az apja döntése számit.

És sok dolgot tudnák még mi az ami azert van ugy mert az apos anyos ugy akarta.

A kedvencem mikor az após kihivja a férjemet nah ilyenkor megy a meozás meg a mit kell megcsinálni,mert tudja ha én ott vagyok nem jön össze a kis terve.

Jovoheten jonnek,tiszta gyomorideg vagyok hogy megint mire szedi ra a hatam mogott es milyen meglepetés lesz ha hazaérek

2022. febr. 19. 21:21
 17/39 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj, te egy érett nő vagy, a férjed meg szarik a te érzéseidre! Ha úgyis a váláson gondolkozol akkor te szólj a szüleinek, áljj ki magadért! Próbáld meg, én hiszek benne! De az nem normális, hogy mindig le kell nyelned ezeket a szarságokat! Legfontosabb mindig a saját mentális állapotod legyen! Ha nem tetszik nekik és ők is leszarják akkor válj! Kitartást!
2022. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Azon vesztünk össze h húzzunk határokat,ezt próbáltam vele megbeszélni amit itt leirtam.

De a szüleit védi,én vagyok a rossz.Ő neki elege van válljunk el.

2022. febr. 19. 21:25
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

De akkor itt a megoldás. Csinálnak valamit ami tilos, te hazamész kiborulsz ( elég csak előadni) beteget jelentesz és nem mész melózni cserébe haza mész szüleidhez.


Ezt eljátszod ha szórakoznak veled. Kész.


Ugye nálam én szüleim jöttek és tudták a riasztó kódját bejöttek.

Na erre beragtam kód megváltoztat és ha szólt a riasztó nem tudták kikapcsolni én meg nem segítettem. Hamar leszoktak róla.


Te is tehetsz ilyesmit, mi bajod lehet ? Csak ne komolyan vedd egy jatek, lehet ezt rendezni .

2022. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

biztos bekamuznám, h. covidos vagyok, karanténban, ne jöjjenek...


vagy találj ki vmi mást...

2022. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!