Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudom hogyan tovább ☹️...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogyan tovább ☹️ mit tegyek ? Békességben szeretnék külön menni vele hogy a gyerekek ne sérüljenek mert így élni se jó nekik !Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 9 éve házasok vagyunk 2 közös gyerekünk van , és egy 15 éves lányom a előző kapcsolatomból . Évek óta tartó veszekedések vannak egyszer már válni akkartam ,de 1 hónap után vissza sirta magát még 2018-ban . Egy darabig el voltunk közben 2020 megszületett a második fiunk akkor is így tűrhető volt ! De most ujra úgy érzem ez egyre rosszabb lett mostanában (lehord mindenek hogy rossz vagyok és biztos más férfi miatt vagyok ilyen stb ) pár hónapja eljöttem 3 napra otthonról mert nem akkartam a gyerekek mindig részesei legyenek ennek azt ígérte nem lesz ilyen de nem tartott sokáig neki ! Nem akkarom hogy a gyerekek minden veszekedést halljanak már szégyellem is magam ! De ő szerinte minden rendben megbeszéltük a dolgokat is elvileg de most olyan furcsán érzem magam este együtt lettünk volna és nekem nem ment mondtam neki hogy rosszul esnek ezek a veszekedések és amiatt most nem tudtam vele lenni ! Kezdem úgy érezni hogy ez nekünk nem működik tovább ! Én mondtam neki hogy gyerekek miatt lakjunk együtt amíg ő akkar .De nem tudok már úgy rá tekinteni mint eddig ,mert mindig mikor odaadom magam addig egy kis ideig minden jó aztán ujra valami miatt be bolondul és lehord mindenek !
ma 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Egy ilyen mérgező környezet messze nem egészséges a gyerekeknek se.
ma 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyd el örökre!
ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Legközelebb is egy gyíkarcot fogsz ki,utána 10 év ytán meggint,egyébként a házasság baromság
ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy rakás kula volt minden, de szültél még egy gyereket. Miért? Mikor tanulják meg az emberek, hogy a gyerek nem javítja meg azt ami amúgyis xar??
ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Misery ***** válasza:
Utolsó, soha. Majd szül még hármat 4 másik apának és majd csodálkozik, miért lelki sérültek a gyerekei.
ma 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5,a szülőknek akkor nem a gyerek lelkivilága a lényeg?pedig a kérdésbe az van
ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!