Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elváljak vagy maradjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

31 éves nő vagyok.4 éve hàzas.

Másfél éve elköltöztünk a szülővárosunkból 350km re a szülőktöl.

Vettünk egy felújitandó házat nagy telekkel,mindig vágyam volt egy kis kert,kutya macska,gyümölcsös.

Minden adott a boldogsághoz,egy dolgot kívéve.

Az anyósom apósom teljesen megfojtanak.

Mióta ideköltöltöztünk jönni akartak látogatóba.Igy evente 5 hetet is ittvoltak.Tavaly majusban 1 hétre jöttek,nyáron és októberben 2 hétre.

Nagyon nehéz nekem mert egyébként is introvertált vagyok nagyon lesziv 2 nap is,az állandó alkalmazkodás,hallgatni mit hogyan kellene csinálni is megőrjit.

Az idén nyugdijba mennek,hónapok óta azt hallgatom h nyugdijba mennek akkor jönnek amikor akarnak,addig maradnak ameddig akarnak nem kell szabadsággal szórakozni.Idén nem akarnak zöldséget sem ültetni olyat is mondtak ha meghal a kutyájuk többet nem lesz mert akkor nem tudnak hozzánk jönni.

Mindent kiiktatnak az életükből nehogy ne tudjanak jönni.

Tavaly összevesztem oktoberben a férjemmel,váljunk el, lett a vége de másnap bocsánatot kért.

Anyósomék jövöhézeten érkeznek,aztan majusban es julisban is jönni akarnak 2-3 hétre mert ugyis nyugdijasok ráérnek.

Nagyon vágyom egy saját családra de mégsem jön az érzés h anya legyek.

Igy nem,nem akarom a fél életem velük leélni ugy hogy az ő igényeiknek megfeleljen.

A férjem nem szól nekik.Mert nem akarja megbántani őket.Szerintem elég lenne évi 2-3 alkalommal egy hosszuhétvége is de ne járjanak ide havonta 2 havonta hetekre.Én vagyok a rossz ilyenkor.

Már nem birom ezt az egészet.

Azt hittem házat veszünk elkezdjük a saját életünket családot alapitunk.

ehelyett??a nyugdijas anyosom aposom boldogságáért kell felelősséget vállalnunk mert nem tudják magukat otthon feltalálni?

Nem akarok veszekedni a férjemmel mert ugyse áll mellém.Eddig se tette.Sose védett amikor esetleg beszóltak a szülei.

Azt hittem változik a férjem.Megtörténik a leválás.

Valójában a férjemnél nagyjábol megtörtent a szülei nem engedik h be is valósuljon.

Ha én nyitom ki a számat balhé lesz söt ha a szülei megorrolnak a férjem rám haragudna ugyanugy.Ő nem akar beszélni velük h kicsit próbáljanak meg elfoglaltságot találni maguknak,es élni a saját életüket.

Mert ő nem akarja őket megbántani.

Minden álmom szerte foszlik.Szinte bele betegszem a gondoltaba h ez a sok évi munka ez a ház minden elveszik es elvesztem a férjemet akit szeretek.

Ti mit csinálnátok,próbálnátok alkalmazkodni ehhez a helyzethez én tolom túl a dolgot?


2022. febr. 19. 19:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
93%

Akkor is meg kell beszélni a ferjeddel. Nálunk is felegsem utálja a szüleimet, megbeszéltem velük hogy ne segítsenek sőt felénk se nézzenek.


Volt sertodes de nem teszik és már évek óta így van .

2022. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem egy évben kibírnék 5 hetet. Emiatt nem adnám fel az álmaimat. Biztos nem rossz szándékból mennek, csak hát olyanok, amilyenek.

Na meg ha esetleg mégis lesz gyereketek milyen jó lesz, hogy vannak, amikor meg kell oldani az egész nyaras felügyeletet, meg a sok szünetet.

2022. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
30%

2: Én az 1. válaszoló vagyok, és reagálok az utolsó bekezdésedre.

Nálunk van gyerek, feleségem kérte hogy szüleim ne jöjjenek segíteni. Igaz ők nem aludtak itt, de átjöttek hozzánk és lefestették a kertkaput, ha tönkrement a térkó javították, együtt építettünk tárolót, mikor a 2. kocsinak garázs kellett ők jöttek és én és a szüleim csináltuk meg.


Azt feleségem döntött hogy nem kell, mert a mi életünk.

Kezdetben én is így voltam, hogy nehezen fogadtam el, nálunk családilag megy a segítség, ingyen, párom szülei voltak anno pénzt kérni tőlem, majd mivel nem kaptak tulajdonképpen nem jöttek.

(kivéve egyszer, amikor bobcat-et béreltem de a derekam nem bírta, 2 napra átjött apósom, 5000 ft / óráért kezelni az általam bérelt gépet, így 2 napra segítettek 100e ftért).


Szóval lett gyerek, én elfogadtam hogy mi életünk, és meg lehet oldani, néha feleségem panaszkodik hogy de jó lenne kettesben elmenni vacsorázni. Szüleim vigyáznának a gyerekre, de a mi életünk , így külön megyünk el vacsorázni (javarészt én, nem csalom meg de van lány barátom is aki imád eljárni velem vacsizni), és meg van oldva..


Szóval szerintem beszéljen a férjével, mindenre van megoldás, csak akarni kell.

2022. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

A baj az teljesen úgyérzem el vagyok nyomva.Megbeszélünk valamit es változik mert az após szerint nem jó.

Van pár régi gyülöcsfánk én szeretném még megtartani őket.Csak később kivágni meg a kert sem biztos ugy lenne ahogy most.Máshova ületetném őket

De idén kikell vágni mert apósom szerint ki kell vágni kell új majd ő szerez pici fát.A virágoskert amit tavaly csináltam az nem jó helyen van el kellene onnan vennem.Belevan szólva mindenbe.Úgyerzem h nincs jogom eldönteni a saját házamban mit hogyan szeretnék.

A házban a falak fehérek nem szeretnénk szinesre lefesteni,elmult az az időszak.Azt kell hallgatni ha ittvannak miert nem festjük le valami szinnel a falat ez igy olyan unalmas.

Az apósom már szövögeti az idei projekteket.Hiába beszélünk meg valamit egyszerüen kuka apukával van eldöntve az mégsem jó

Alig várom a jövőhetet.Megfulladok már.Túl sok.

Hetente 2-3 szor beszélünk veluk,mit csináltatok?hogyan csináltátok?kivel csináltátok?mint az óvodában.Egyszerüen néha szarni sem lehet mert arról is külön engedélyt kell kerni.

Miert nem elég egy egy hosszuhétvége,minőséggel!nem pedig egymas seggében lógunk napokig hetekig,es alig várjuk h végre megint egyedül legyünk

2022. febr. 19. 19:45
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

4: ezt miért nem lehet a férjeddel megbeszélni ??

Tehát elmondja mindenki pro és kontra, majd elmondod a férjednek hogy oké de te akkor is akarod ott azt a fát úgy ahogy van. Biztos ellened megy ? Álltál elé ezzel a határozott kéréssel ??

2022. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Nem erted??megbeszéljük!!

de szarik rá az van amit apuka mond!!a viragoskertet is meddig tart onnan elraknom??jaa oke legyen ahogy apukanak jo

2022. febr. 19. 19:57
 7/39 anonim ***** válasza:
32%

"Tavaly összevesztem oktoberben a férjemmel"

Min vesztetek össze?


A férjed szemmel láthatóan élvezi a társaságukat.

Hívd meg te is a te szüleidet arra az időre!:)


Ti meg menjetek el addig a szüleitek házába!:)

2022. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
91%

Újra megkérdezem, ne hiszteriazz hanem válaszolj.



Tehát miután apuka eldöntötte a fiaval mondjuk azt a fát ki kell vágni te oda álltal a férjed elé hogy de te akkor is azt akarod, mindegy hogy a fa korhadt rohadt neked az kell ott. Punktum.


Volt ilyen ?

2022. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
94%

ki lehetne utálni őket.


1. papi előtt járjál bikiniben, hadd meressze a szemét, ettől kedves anyós begurul.


2. szexelj jó hangosan, hadd jöjjenek zavarba.


3. hívd oda a barátnőidet csajbulira, mikor ott vannak, és szintémn hangoskodjatok.


áh, nem, ezeket nem gondolom komolyan.


valójában csakis a kompromisszum és kommunikáció segíthet.


a saját szüleidről semmit nem mondtál, ők nem mennek?


férjedre ijessz rá, menj el pár napra egy bnődhöz, és majd hazamész, ha komolyan veszi a problémádat.

vagy: majd főzöl/ majd szexelsz vele, ha végre tököt növeszt, és kezd vmit az őseivel!


állj a sarkadra.... és ha nagyon reménytelen, akkor igen, válj el, most még fiatal vagy, nincs gyerek, később nehezebb lesz.

2022. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Igen volt!

Nem korhadt a fa,tele volt tavaly is gyümölcsel nem akarom

még kivágni.

De az apja szerint ideje rendbe szedni az udvart,de én nem akarom

még bántani mert változhat még az elképzelés.

Felesleges kivágni mert nem is lenne helyette másik ültetve!!

Akkor nem mindegy az apósomnak h kivan e vágva?

miért kell ezt hallgatni tavaly óta??3 hete is mondta telefonba,

Fiam?fát nem kellene kivágni?erre nem mond semmit

nem lehet megmondani apa most nem szeretnénk fát kivágni!

ennyi lenne nem??

2022. febr. 19. 20:22
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!