Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, mit gondoltok arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok arról a nőről, aki soha nem akar férjhez menni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 14. 18:10
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
89%

39# Oké :'DD


Erről beszéltem (31# voltam), teljesen egyetértek.


"Mint amikor Amerikában a fehér középosztálybeliek forrongnak a BLM mellett" - Jah, meg amikor Bp-en összefirkálják Churchill szobrát a magyar BLM aktivisták (meg kiteszik fb profilra, na de az tényleg a legalja), akik küzdenek a magyarországi fekete lakosság jog... (oh wait, what?) ..aiért

2022. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
14%

Vicci.😄


A tini gondolkodásra visszatérve pedig ezt arra alapozom, hogy nem vall nyitott gondolkodásra. Tehát komoly ismerkedésnél odaállni a másik elé a követeléseiddel (mikor még semmit nem tettél bele) nem korrekt. Szerintem ez két ember megegyezésén alapul és nem ilyen zsarnoki kellene, hogy legyen.


Persze ezt arra értem, aki nem szűr, hanem meglepődik, hogy a Julcsi 3 évig vár lánykérésre, mielőtt lelép a traumákkal.


Simán lehet, hogy a Peti nem alkalmas ilyen dologra, de a Pistában lenne potenciál.


De ez én vagyok. Szeretem organikusan alakítani a dolgaimat.🤷‍♀️

2022. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
14%

39# "Nem gondolom, hogy bármiben is feszélyeznie kellene a többségi társadalomnak téged".


Mégis mennyien vannak azok, akik felnőttként folytatják tovább tinédzserkori harcaikat a világgal, a "rendszerrel", meg mindenféle absztrakt entitással, hozzácsapódva egy-egy mozgalomhoz (amely természetesen valami vagy valakik ELLEN képződik meg, még csak véletlenül sem valami MELLETT), akik ezeket az ellenfeszülőket karolják fel, gyűjtik egy csoportba (plusz identitásérzést adnak satöbbi). Na ezek az emberek műveltebbek lesznek, de bölcsebbek nem, mert a műveltségüket harcaik még intenzívebb és magasabb fokán való vívására használják ahelyett, hogy a világról alkotott ismereteiket szélesítenék.



Na mindegy, ez csak úgy eszembejutott,messzire vezet ez, meg már nem is a támához vág.

2022. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:

43


jól van, Pistike...

2022. febr. 15. 19:43
 45/50 anonim ***** válasza:
10%

A te érett gondolkodásod miben nyilvánul meg egyébként, kérdező?


Lehet, a szakkönyvek teszik, hogy nem alacsony a szellemi nívó, de ezek az idézetek engem, amik itt felmerültek a kérdés alatt, leginkább valami Kiskegyedből kivágott cikkidézetekre emlékeztetnek, vagy az ezotéria rovatra inkább. Sótlan. Semmi kihívás nincsen benne, puszta demagógia.


/ Amúgy én a konzervatívabbakat is azért kedvelem, mert nagyobb motivációt és versenyszellemet ad egy olyan férfit megkapni, aki a hagyományos értékekkel operál. Az ilyen társadalomnak nekifeszülőkben semmi szikra vagy kihívás nincsen. Pont emiatt unalmasabbak, mint azok, akik a társadalom körein belül tartózkodnak. De ez is csak egy vélemény, ugye. /

2022. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
86%

45# A társadalomnak ellenfeszülésből krediteket szerezni vágyóknak való ellenfeszülés az tulajdonképpen egy "meta-ellenfeszülés", nem? ;)


(én meg most egy társadalom-ellenfeszülő ellenfeszülőjének feszülök ellen éppen)

2022. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:

46


egyetemi tanár vagy, ugye?

2022. febr. 15. 21:20
 48/50 anonim ***** válasza:
91%

45.


A társadalmi elvárásokon belül mozgóknak az a része valóban dicséretre méltó, akik ezt belső indíttatásból teszik és a saját igényeiknek megfelelve.


Viszont sok közöttük a nettó megalkuvó, akik azért teszik ezt, mert egyszerű dolog sodródni az árral, mindig a többség oldalán állni, mert "úgyis az fog nyerni" (lásd még "ne vizelj, széllel szemben" prosztó mondást), vagy mások akaratának kíván megfelelni, mert mondjuk "a szülei elvárják".


Minden éremnek két oldala van. Igaz az, amit te írsz a látványosan ellenfeszülőkről is ott is van, aki csak megúszásnak használja vagy feltűnősködik, de van akinél ez belső indíttatás.


Szerintem mindegyik jó, amíg belülről jön, és nem valami olcsó számítás eredménye, opportunista hozzáállás vagy mások véleményének visszaböfögése. A legrosszabbak pedig azok, akik számításból váltogatják a két oldalt, mikor melyik éri meg igazán. Ennek is van másik fele, aki minden eseményből levon valami következtetést és ennek megfelelően változik.


Csak nehéz kiszűrni pár mondatból ki melyik típus.


A kérdező mondjuk már elárulta magát, pár kommentjével.

2022. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
38%

46:


Ez megér egy gömbkólát az elvonón. Elviszlek ezért a kommentedért. :D


Edri: Én is üdvözítettem volna, ha valami hangzatos szociológiai érvet tud hozni a kérdező, de elég butácska indokokat tudott csak összehordani. Engem ez mindegyik oldalon zavarna egyébként meggyőződésemtől függetlenül.

2022. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
82%

Hogy Stanislaw Lemet idézzem: ne várjatok túl sokat a gyakori kérdésektől.


(Bár lehet, rosszul idéztem és ő a világvégére gondolt)

2022. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!