Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, mit gondoltok arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok arról a nőről, aki soha nem akar férjhez menni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 14. 18:10
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
66%
Hol lehet megismerni?
2022. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
én lennék...
2022. febr. 14. 18:14
 3/50 anonim ***** válasza:
86%
Semmit, sokan vannak így férfiak is, akik nem akarnak nősülni.
2022. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
23%
oké, akk téged hol lehet megismerni?
2022. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
84%
Jól teszi, egy gonddal kevesebb.
2022. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
43%
Igaza van, továbbá van saját véleménye és nem csak megadja magát a kötelezően elvárt társadalmi dogmáknak.
2022. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 Noren1989 ***** válasza:
67%

Megannyi dolgot belelàthatok, a rosszabbakkal kezdve: elköteleződésre képtelen, rossz élettapasztalatai rànyomtàk bélyegüket a gondolkodàsàra. A jobbak (szàmomra jobbak): elhagyta ezt a màr-màr avittas attitűdöt, vagy egyenest baromsàgnak tartja, esetleg masszívan ateista (ha szigorúan a vallàsi megközelítést vesszük figyelembe).


Szóval megannyi dolgot gondolhatok, a motivàciói ismerete nélkül...

2022. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

már kamaszkoromban sem álmodoztam házasságról, mindig is tudtam, hogy nem szeretnék soha férjhez menni... ennek nincs köze a valláshoz, sem rossz tapasztalatokhoz.


érett személyiségnek tartom magam, nincs szükségem ahhoz egy papírra meg pecsétre, hogy valaki mellett hűséggel és odaadással elköteleződjek.

2022. febr. 14. 18:25
 9/50 anonim ***** válasza:
72%
Alapból ez még nem mond túl sokat számomra. Számomra egyáltalán nem jelenten hátrányt. Én csak adott esetben hazasodnek meg férfiként. Különösebben nem vágyom rá. Az én szememben ettől ugyanúgy teljes értékű nő vagy. 30/F
2022. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
82%
Én nő vagyok, soha nem akartam férjhez menni. Nem is mentem, de van egy élettársam 12 éve. Nagyon jól megvagyunk és gyerekünk se lesz, mrt egyikünk se szeretne. Nekünk így jó minden, ahogy van.
2022. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!