Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferfiak azert keresnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak azert keresnek fiatalabb not amikor mar hazasok a feleseguk hata mogott,mert idovel a feleseguk ,mert idosebb mar nem akar annyiszor szexelni?

Figyelt kérdés
jobban erdekli a n0t a karrier,vagy egyszeruen nem jut eszebe..?
2020. júl. 23. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizony ilyen eset is van, nem is kevésszer 🤔
2020. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ilyen is, de ismerek olyan párt ahol a nő 35, minden nap szexelne (általában heti 4-5 ami van) és ráadásul nagyon szép is. Mégis elment prostizni a férje, és még ki tudja hova.
2020. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, a legtöbben azért keresnek szeretőt mert a nejük nem akar szexelni. Hogy miért fiatalabbat? Mert a korosztályuknak megfelelő nők házasok, gyereket nevelnek. Ha szingli, akkor házasodni akar. Egy fiatal lányt könnyebb hülyíteni és ő még felnéz rájuk az autó meg ilyenek miatt.

No és minden férfinek a fiatalabb nő tetszik.

2020. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez ha így is van, nem indok arra, hogy a háta mögött tegyék.

Ez egyszerűen jellemtelenség, embertelenség.

Az meg nem törvényszerű, hogy fiatalabb, sokszor idősebb is a másik nő, néha 20-30 évvel is.

2020. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Is.


Meg ez olyan, ha már van szép, megbízható, minőségi autóm, akkor minek vegyek másikat? Inkább veszek egy sportos, tüzes, gyors motort!

2020. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami indexes cikkben olvastam egyszer, hogy ahol több a szex a párkapcsolatban, ott gyakoribb a megcsalás, tehát inkább van csak szimplán összefüggés az illető jelen kérdésedben férfi étvágyával, kíváncsiságával és persze jellemével. Persze ezen túl a férfiak között több a gyakrabban "szexelhetnékű", mint a nők között, de mindenkét nemnél van bőven kivétel is. Aztán meg a férfiak libidója jellemzően napi és nem havi ciklusban ingadozik, na meg nem terhesek, szülnek, szoptatnak... :) És tényleg nem biztos, hogy fiatalabbat keres, néha csak bárkit, aki épp kedves hozzá. Sok olyat láttam már, hogy anyuka legjobb barátnője, a gyerek osztálytársának anyukája, meg összeköltözik a saját gyerekei helyett valaki másét nevelni. Ezek aztán már tényleg érthetetlen csöbörből vödörbe megoldások, de elég gyakoriak a megcsaláson belül, hogy a 40-es kapuzárásos fickó nem tipikus huszonéves nőt szerez, hogy végre újra élvezze az életet, hanem egy elég hasonlót a feleségéhez - sőt néha még olyat se kap, de mégis belemegy.
2020. júl. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem azért hanem mert fiatalabb fittebb, jobban néz ki, adott esetben nem striás a hasa a terhességtől, több ideje van foglalkozni magával, stb. tehát jóval vonzóbb. A másik meg hogy egy csomó férfi egyszerűen megunja a feleségét, és az új nő az még rejtélyes és izgalmas.
2020. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Elég sok férfi cselekedetét nem az esze, hanem a farka befolyásolja.
2020. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sok évig voltam szerető. A férfi mindennap szexelt otthon is. Abban lehet igazság, hogy aki sokat szexel még többet kiván. Én idősebb vagyok mint a feleség. Egymásba szerettünk. Ő is én is azt hittük fiatalabb a másik. Talán a sok szex, ami állitólag a külsőnek is jót tesz.
2020. júl. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A hűtlen férfit sokszor lelki okok vezérlik, s amikor ez van jelen, akkor keres fiatalabb partnert, hogy bizonyítsa (magának), hogy ér még valamit a húspiacon.
2020. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!