Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más párja se akár házasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más párja se akár házasodni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


8 éve vagyunk együtt, van egy 5 éves kislányunk is.

Még a kezemet se kérte meg, és nem is érti hogy ez nekem miért fontos :(

27 éves vagyok, ő 28 .. Idén Augusztusban már a 9.evfordulunk lesz..

Ha szoba kerül a téma akkor az a vége, hogy őt ez annyira nem érdekli , én meg megsértődök..

Én mindig vagytam arra a bizonyos " habos -babos " esküvői ruhára de úgy érzem hogy sosem élhetem át..

A kapcsolatunk alapjáraton tök jó, nem vitatkoztunk és harmóniában elő család vagyunk.



2020. jún. 13. 14:08
1 2
 1/19 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
A kapcsolat elejen, meg a gyerek elott, mit beszelgettetek errol?
2020. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem sűrűn van olyan,hogy közös gyerek után házasság. Ha eddig nem lepte meg,és lett volna rá alkalma bőven ennyi idő alatt,akkor ezután sem fogja. Vagy elfogadod vagy ott hagyod. A férfiaknak semmi problémája az elkötelezettséggel,ha a megfelelő társ van mellettük.
2020. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%

Nálunk pont fordítva, én nő léttemre nem szeretnék soha esküvőt.

25N

2020. jún. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%

Soesem értettem, hogy egy papír mit változtatna meg egy pár kapcsolatán? Talán azért sem, mert 1-2 kollágámon azt láttam, csak azért vette el hasonlóan sok év után az élettársát, hogy az ne tudjon olyan könnyen lelépni, ergó csak valamiféle önámításnak tűnt, hogy talán a gyűrűvel az újján nem fog félrelépni. De az esküvő után kicsit sem látszottak boldogabbnak, meg mindegyik csalta a másikat.

Meg amilyen drága egy esküvő, így szerintem van jobb helye is annak a pénznek.

2020. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
Bár én csak 20 éves vagyok, ez még változhat. De én nem akarok sohasem megházasodni, csak egy papír. Nem értem ez miért olyan nagy gond, ha minden más rendben van, korombeliekkel beszélgettem és az esetek 80%-ban ők is az én álláspontomon voltak, fiúk és lányok egyaránt.
2020. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem változtat egy jó kapcsolaton. De ha én anyagi közösséget akarok vallani a párommal,és nemcsak szülni,hogy aztán ha szakitunk bármiféle pénz vagy otthon nélkül álljak a gyerekkel az utcán,annak nem látom értelmet. A házasság egy vagyoni érdekközösség, amit szeretnek vállalni azzal,akivel hosszú távra tervezek és jó vele a kapcsolatom.
2020. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
#6 Ahhoz nem kell házasság, hogy anyagi közösség legyen! Sokak fejében van még mindig az, hogy 5 év után közös lesz minden, csakhogy ez sosem volt így! Ami az összeköltözés előtt az egyik félé, az az is marad! tehát ha a párod házában lakotok, akkor ahhoz a válás után semmilyen igényed nem lehet. Az együttélés alatt szerzett dolgokat meg ugyanúgy el lehet osztani, nem kell ehhez esküvő.
2020. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Gyerek előtt kellett volna ezeken gondolkozni, nem beszéltél akkor vele erről? El kell fogadni a másikat. Például én sem vagyok annyira oda meg vissza a házasságért, lehet mert fiatal vagyok es mashogy gondolom majd, de ha a páromnak fontos lenne ez belemennek természetesen. Viszont ha a párom kiköti az elején o nem akar hazassagot elfogadnam.
2020. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%
7 csak az ingóságok számlaképesek legyenek, nehogy olyan dolgot is akarjon ami az együttélés előtt is a másik félé volt.
2020. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#9 Szerintem alapvetően a legkényesebb dolog a lakás. Az egyértelmű. Meg ha készültek képek az összeköltözés előtt a lakásban található tárgyakról, akkor azt a követelőző orra alá lehet dugni. Én is együttéltem valakivel 13 évig, nem voltunk házasok, ház az én tulajdonom, neki meg évekig nem volt jövedelme sem. Nem is nagyon tudott mit követelni mikor elköltözött.
2020. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!