Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más párja se akár házasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más párja se akár házasodni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


8 éve vagyunk együtt, van egy 5 éves kislányunk is.

Még a kezemet se kérte meg, és nem is érti hogy ez nekem miért fontos :(

27 éves vagyok, ő 28 .. Idén Augusztusban már a 9.evfordulunk lesz..

Ha szoba kerül a téma akkor az a vége, hogy őt ez annyira nem érdekli , én meg megsértődök..

Én mindig vagytam arra a bizonyos " habos -babos " esküvői ruhára de úgy érzem hogy sosem élhetem át..

A kapcsolatunk alapjáraton tök jó, nem vitatkoztunk és harmóniában elő család vagyunk.



2020. jún. 13. 14:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%
Hát ja. A kipaterolás a kényes ebben a szituban. Vagy 13 év után könnyen kitetted a szűrét?
2020. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked fontos az a házasság azt már az elején tisztázni kellett volna. Nekem fontos, így is ismerkedtem mindig. Férjemnek is fontos volt, 3 ev után meg is meg is kérte a kezem. Ha neked fontos, akkor nem csak egy papírról van szó, ezt kár érvként felhozni ellene.
2020. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%
De változtat, mert lesz feleséged /férjed. Ami egy különleges kötelék. Jó esetben. Ha szerelemből hazasodsz. Mi is közös gyerek után fogunk, mert alig várjuk, hogy a családunk, barátaink körében megunnepeljuk, hogy házasságot kötünk egymással,ünnepélyes keretek között. Utána pedig így élünk, csaladkent, hivatalosan és érzelmileg is egy magasabb szinten. Még 2 éve leszünk együtt nyáron, a pici babát is terveztük csak sokkal hamarabb összejött mint gondoltuk :) ettől nem lettünk kevésbé szerelmesek :) pedig párom 40 felett van és volt már házassága mégis ő szinte jobban szeretné. Egyébként a válás kb 15 perc, szóval aki azért vesz el valakit, hogy az ne lépjen le könnyen, az jó nagy hülye. Kérdező, ha nem kérte meg a kezed az első 2 évben, akkor nem akarja, nekem ez a tapasztalatom. Ha bele is megy az esküvőbe, az ráerőltetés, nem lenne olyan mint amilyet szeretnél.. Sajnálom. :(
2020. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%

Szerencsére egyikőnk sem akart soha.

Aki egyedül életképtelen és nulla amit anyagilag önállóan fel tud mutatni az ne vállaljon gyereket. Aki nem akar csupasz seggel kikerülni egy kapcsolatból az teremtse meg magának az anyagi hátteret. Egy 5 éves mellett már bőven lehet, szülés előtt is lehet. Az miért jó, hogy csak azért van pénzem válás után mert a párom megdolgozott érte? Szép kis vagyonközösség meg anyagi felelősségvállalás ha csak az egyik fél tesz bele mindent...

2020. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem erről beszéltem hogy ki kell semmizni a másikat. Ennyi erővel én is mondhatnám mondjuk azt,hogy nem akarsz hazasodni,mert akkor meg kell osztani valamilyen színten a paroddal és soher vagy ha nem teszel így. Ha valakivel össze szeretném kötni az életem és biztos vagyok benne,hogy ő számomra a megfelelő és fordítva,akkor nem rizikó bevállalni. Könnyebb szakítani és szetmennek mindenféle herce hurca nélkül,ezt az utat azok választják,akik nem biztosak a kapcsolatukban.
2020. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem volt, mert én az elején leszögeztem,hogy mit várok egy kapcsolattól általánosságban és itt eldönthette az illető, hogy bele akar-e menni, vagy nem. Ennek hála 1 évnél tovább senki nem húzta az időmet.
2020. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%
egyik ismerősöm úgy házasodott, hogy előtte felcsinálta a csaját.
2020. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Az anyagi részekre kiterve.. Nem vagyon miatt akarok házasodni, 17 éves korom óta anyagilag független vagyok.

10 éves munkaviszonyom, gyerek et nem számolva pedig 8 .


Abban lehet igazság, hogy neki ez csak egy papír , viszont nekem egyfajta kötelék.

A kapcsolatunk elején terveztük, hogy lesz majd lagzi stb.. Meg sem fordult a fejemben, hogy ez kb sose fog eljönni.


Próbáltam vele erről beszélni már többször, de azt mondta hogy nem érzi ennek a fontosságát, amit én valahol tiszteletben tartok de ezzel teljesen lemondok a saját vagyaimrol.

Nyilván ez nem lesz szakitasi indok mert egyébként nagyon jó a kapcsolatunk.

2020. jún. 13. 20:08
 19/19 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Itt sok mindenkinek igaza van hogy ha minden klappol egy kapcsolatban, akkor minek pappìr! Csak "HA" netalàntàn lenne baj egyikükkel akkor nem tudnànak semmit csinàlni mivel nincsenek hàzassàgban.! Azèrt sok mindenben fontos az a "pappìr" De hàt mindedjik ember màs! Mingyàrt a legrosszabbra gondolnak az elejèn= vàlàs! Na de hadjuk ezt!...Kedves kèrdező! Ha a 8 èv alatt nem kèrte meg a kezedet, màr nem is fogja mivel adott neki minden.. Ő ùgy, gondolja nem akar felesleges dolgokkal foglalkozni. De ezèrt nem hagyhatod el mert nem kèrt meg.. Ezt az elejèn kellett volna megbeszèlni nem 8 èv utàn rà jönni!.Ő ùgy volt vele, neked kènyelmes volt ennyi èv? Hàt akkor neki meg mèg ùgy! "HA" meg is kèrnè, az màr nem lenne olyan mint ha 5 èvvel ezelőtt kèrt volna meg.Az màr nem olyan csodàs dolog hanem inkàbb:. Aha jolvan megkèrted örülök. puszi puszi azt az esküvő meg elùszott mint hal a vìzben.. màr bocsànat! De sok ilyet làttam 😮😮😕
2020. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!